Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is visszatetsző, ha...

Másnak is visszatetsző, ha valaki "mindent" megoszt pl. Instagram sztoriban?

Figyelt kérdés

Egyre több embernél látom, hogy bármit csinál (a leghétköznapibb dolgok is), kötelező jelleggel feltölti Instagram sztoriba. Nem tudom elképzelni, hogy miért van az, hogy pl. valaki elmegy sétálni és ahelyett, hogy örömét lelné a tevékenységben arra fókuszál, hogy ezt megossza az emberekkel az adott közösségi platformon keresztül.

Mi lehet a jelenség oka?



2021. ápr. 11. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Engem ez egyáltalán nem zavar. Azt oszt meg amit akar, ha nem vagyok rá kíváncsi akkor azt is meg lehet oldani.


Igaz nincs is instagramom.

2021. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát vannak olyan esetek..pl van egy 19 éves csaj napi 3 képet oszt meg magáról...meg hogy a párjával van még szerelmes, nagyon unalmas már.
2021. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavar. Egyebkent a pillanat megeleset pont, hogy segiti, ha dokumentalod. Az IG sztori csak egy egyszeru formaja ennek. (Bar en akkor mar sima posztkent tennem fel, nem eltuno sztorikent.)
2021. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Te latod? Itt van a problema. En nem nezem meg az Instagram Storikat. Kovetek nagyon sok erdekes oldalt, ertelmes, normalis dolgokat lehet latni, de egy storyban megis mi lehet, mikor az a celja, ki latta, hanyan lattak.
2021. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Sose volt instám, csak facebook. Mindenkiről leállitottam a követést akinek nem érdekelnek a kitett dolgai. Sőt akit nem igazán kedvelek vagy nem is ismerősöm vagy rég töröltem, ha az lett annó.

Nem csámcsogok már ilyeneken és nem is idegeskedem.

Már több, mint 10 éve ilyen lett a világ, meg a fiatalság(most már nem csak a fiatalság ugye) szóval totál hidegen hagy ki mit oszt meg.

2021. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező azt szeretné tudni mi a jelenség oka....


Szerintek iszonyat sekélyes emberek ezek, játszanak a tökéletes életre, külsőre, közben meg sokan depresszióval küzdenek, frusztráltak mert megfelelési kényszerük van, hogy tartsák a lépést, amit tudat alatt tudják, hogy nem lehet, mert mindenkinél van fiatalabb, szebb, csinosabb, gazdagabb, okosabb, érdekesebb. Ezt már több instaceleb is beismerte.

Felszínes lett a világ kb 12-15 éve, csak a dicsekvés, rongyrázás, magamutogatás lett ezeken a felületeken az érték, és ez egyre csak durvul sajnos.

Találó neve is lett ennek a felületnek “insta”

Mindent egybevetve szerintem kissbbségkomplexussal küzdenek akik instán élik az életüket, egy virtuàlis álomvilág, egy irreális dimenzió. Míg feltöltik a képeiket oda, addig kiszakadnak az igazi életükből, amit tuti nem élveznek, mert aki megéli a pillanatokat annak nincs ideje arra, hogy gyorsan most ugorjon oda a másik világba is a képeivel.

Gáz az egész.

A legjobbat akkor teheti az ember magával ha ezt a felületet elfelejti. Semmi értelme, időhúzás az egész.


A mai romlott világban szerintem a legfőbb érték a család. Velük tölteni minél több időt, teljes jelenléttel. :))

2021. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 teljesen egyetértek!
2021. máj. 8. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

"közben meg sokan depresszióval küzdenek, frusztráltak mert megfelelési kényszerük van, hogy tartsák a lépést, amit tudat alatt tudják, hogy nem lehet"

Rühellem azokat a tini rib**okat akik "depisek" mert ez a divat...

Én már több mint 14 éve vagyok depressziós. Nem véletlenül. Mikorrinyálnak az emberek, h az insta fiókját törölték mert kitette a p*csáját a netre... Szívesen felkenném a falra. Főleg akkor, amikor azt mondja nekem, hogy csodás életem van, nem érthetem meg mennyi baja van. Én meg ez a "cseréljünk ba*eg.

11 éves koromban anyámat megkéselte egy roma, mikor kirabolta anyut. Apám 2 évvel később felkötötte magát, nem gondolva arra, h a 13 éves lányával mi lesz. Nagynénémhez költöztem. Suliba menet szintén egy cigó behúzott a bokorba... +fel is csinált. Abortusznál megsérült a méhfalam.

Csak azért nem végeztem magammal, mert nem lennék fer a férjemmel sem az örökbefogadott fiammal.

És akkor nekem van csodás életem..

2021. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha valami nem tetszik tegyél ellene. Ha nem akarod nézni, kövesd ki. Ilyen egyszerű, nem kell rögtön pszichiáternek állni ha valaki olyat tesz amit nem értesz.


Engem nem zavarnak a sztorik, mert csak azokét nézem meg, akik érdekelnek. Kíváncsi vagyok mi van épp a barátaimmal, ismerőseimmel.

Aki nem érdekel, azt pedig kikövetem, megvan oldva.

2021. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha több ezer követőd van, akkor már megéri naponta sürün posztolgatni szinte bármit mert pénzt kapsz érte szponzoroktól, reklámokból, neves cégektől.
2022. dec. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!