Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi mit várhat el...

Egy férfi mit várhat el jogosan egy nőtől, ha élettársi kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés

Mi az, ami alap dolog?

És mi az, ami még belefér?


2021. ápr. 11. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől sem lehet valamit kötelezően elvárni, egy élettársi kapcsolatban az AJÁNLOTT nem kötelező ha mind a két fél részéről megvan a kompromisszum készség, a problénamegoldásra való hajlam és a helyes kommunikációra törekvés . Nincs előírva ,hogy egy nőnek egy élettársi kapcsolatban főzni, mosni, vagy emberi vágyak kiszolgáló szerének kellene lennie . Midnen a két fél közös döntésén alapszik .
2021. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi számít élettársi kapcsolatnak? Nem a szerelmen alapszik?
2021. ápr. 12. 00:00
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy élettársi kapcsolat igen szerelmem is alapszik, de javarészt inkább összetartozáson . Az hogy mi fér bele az rajtatok múlik .
2021. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Jogosan? Az ö általa nyujtottak felét elvárhatja!
2021. ápr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs élettársi kapcsolatom, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2021. ápr. 12. 00:13
 6/13 A kérdező kommentje:

"Az hogy mi fér bele az rajtatok múlik ."


Igen, ez igaz.

2021. ápr. 12. 00:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jó emberi kapcsolatok az őszinteségen, megbízhatóságon és az egymas iránti szereteten, megbecsüléseb alapul. Nyilván az ilyenek egy jó élettársi kapcsolatban is elengedhetetlenek. De ez nem elvárás kérdése, hiszen a szeretet egy érzelem. A többit meg nem elvárni kell a másik féltől, hanem közösen abba az irányba haladni, hogy kölcsönös bizalom alakulhasson ki, így megvan az őszinteség, és biztos pontot nyújtotok egymásnak az életben. De ezek kölcsönös dolgok, ha ezek nincsenek, megette a fene az egészet.
2021. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb azt várhatod el, amit te is tudsz nyújtani. Pl szeretetet, odafigyelést, korrekt felelősségvállalást, felnőtt viselkedést, ilyesmiket. Szerintem ezeket jogosan várja el az ember egy párkapcsolatban.
2021. ápr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit amennyit ő maga is adni tud.
2021. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És szexuális értelemben?
2021. ápr. 12. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!