Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen egy olyan kapcsolat...

Milyen egy olyan kapcsolat ahol a férfi nem szereti az élettársát és van gyerek is? Lehet jó? Vagy ha jó a kapcsolat akkor mégis szereti?

Figyelt kérdés

Anyámék egyértelmű hogy nem szeretik egymást sőt egyenesen utálják egymást borzalmas halgatni ahogy nagy ritkán váltanak két szót.

A szomszédék mindig veszekednek átkozódnak van 3 gyerek, de jól elvannak .....

Tesóm egyértelmű hogy csak a szex miatt van az élettársával, ők is jól elvannak de biztos hogy nem szereti azt a nőt.


2018. júl. 9. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Érdekes felvetés.. kérdés hogy jobb-e egyedül mint valakivel akivel nem olyan nagy a boldogság? A legtöbben szerintem félnek az egyedül léttől és az újra kezdéstől. Én inkább elválnék, még ha gyerek is van, de boldogtalan nem akarnék lenni, hisz az senkinek nem jó. De!!! Mondom mind ezt boldogan, jó kapcsolatban... inkább olyat kérdeznék meg aki ilyen kapcsolatban van. Úgyhogy további válaszolókra én is kiváncsi vagyok.
2018. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!