Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oltásellenesek! Nektek romlott...

Oltásellenesek! Nektek romlott meg viszonyotok barátokkal-rokonokkal a beállítottságotok miatt?

Figyelt kérdés
Fenyegetett meg mondjuk valaki, hogy ha nem oltatod be magadat, akkor őt felejtsd el, nem akar veled többé egy társaságban lenni?

2021. ápr. 12. 07:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
35%

10-es én sem kaptam soha influenza elleni oltást és még élek s virulok....

Elkaptam nem egyszer de kifeküdtem ennyi történt

2021. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Reménytelen. Mégis hogy a fenébe tegyem fel úgy a kérdést, hogy ne OFF-válaszok jöjjenek?
2021. ápr. 12. 08:23
 13/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem romlott meg egy viszonyom sem mert én nem akarok oltatni.Nem reménytelen😊Az én ismerőseimnek kisebb gondja is nagyobb ennél

#11

2021. ápr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
20%
Nézd, az értelmesebbje oltat. És ők nem attól függően barátkoznak, te mit csinálsz. Ha megromlik egy ilyen kapcsolat, ott inkább a buta oltásellenes nézzen magába.
2021. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
79%

#14

Aham, oszd meg és uralkodj! Aki ezt nem látja az nézzen jól mélyen magába. Ez a célja az összes nagyhatalomnak, hogy megossza az embereket.

És mi van akkor, ha nem oltom be magam? Semmi. Az én döntésem, az én felelősségem. Az én egészségemért egyedül csak én vagyok a felelős, senki más.


Kíváncsi vagyok, hogy ki mit tesz napi szinten azért, hogy egészséges maradjon. Nem az oltástól leszel és maradsz egészséges, hanem az életviteledtől, gondolkodásodtól, amit éveken keresztül csinálsz!

2021. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: engedd el, belekötöttek valamibe, a többi csak a hozzászólásokat olvassa, és azt fejtegeti tovább. Én is jártam már így, baromira elcseszett népség jár ide.

Mindenesetre, hogy válaszoljak is: én nem oltáselennes vagyok, csak nem akarom addig beadatni, amíg nincs garancia 1 vakcinára a 100-ból, és a barátaim/ismerőseim is így gondolják.

A munkahelyemen már a legtöbben beadatták maguknak, vagy regisztráltak, csak még nem kerültek sorra, de nem ér ezáltal hátrányos megkülönböztetés részükről.

2021. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
45%
Még az egyik legnagyobb oltásellenes, covidszkeptikus szektavezér Tamasi József gyerekeinek és családjának is a facebookján azt látod, hogy ők hisznek az oltásokban, kiállnak mellette, szóval nem követi a papa elmebaját.
2021. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartom magam oltásellenesnek, de magamnak nem tervezem beadni. A környezetemben ez senkit nem érdekel vagy zavar. Vagy ők se tervezik beadni, vagy igen, de nem zavarja őket, ha én nem. Utóbbiakkal leginkább csak elpoénkodtuk a dolgot.
2021. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
70%

Igen. A tesom beoltatta magát,és kérdezte, hogy nekem szóltak e már, hogy menjek. Nem is jelentkeztem. Nem vagyok oltasellenes, de nem jelentkeztem mert nem félek a virustol.

Lehulyézett, nem érti hogy miért kell en is virusellenes legyek, már én is kezdem a hulyeseget... mert én a neten olvasom a sok remhirt és én is elhiszem. O januárban jelentkezett, en nem, pedig akkor még nem volt semmilyen rémhír.

2021. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok az oltások ellen, hiszem minden eddigi védőoltást megkaptam és ha lesz gyerekem, ő is meg fogja kapni. Tehát szerintem nem jól lett feltéve a kérdés.

A koronavírus ellenit nem szeretném beadatni. Ahogy írták többen, félek a hosszútávú mellékhatásoktól, illetve hogy esetleg nem lehet majd gyerekem. Hiszen ezeket nem tudni előre.

Nekem van akivel megromlott a kapcsolatom emiatt. Van egy ismerősöm, aki beoltatta magát, megkapta mindkét oltást. Naponta elmondta, hogy nekem is regisztrálnom kéne, mert rengetegen meghalnak a vírusban és majd megnézhetjük mi lesz velük ha elkapjuk. Mondjuk ő naponta fideszes képeket tesz ki facebookra.

Megmondtam neki, én sem mondom senkinek, hogy ne kérje az oltást, tehát rám se akarja tukmálni senki. Felnőtt emberek vagyunk, elvileg ez szabad döntés, hogy mit teszünk.

Múltkor bekapcsoltam a radio1-et. A két reklám közt bemondták, hogy mindenki oltassa magát mert csak így tudjuk megállítani a vírust. Na ez már nekem hányingerkeltő.

Ha valami nem kötelező, ne akarják már zsarolással elérni, hogy beadassam.

2021. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!