Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oltásellenesek! Nektek romlott...

Oltásellenesek! Nektek romlott meg viszonyotok barátokkal-rokonokkal a beállítottságotok miatt?

Figyelt kérdés
Fenyegetett meg mondjuk valaki, hogy ha nem oltatod be magadat, akkor őt felejtsd el, nem akar veled többé egy társaságban lenni?

2021. ápr. 12. 07:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
80%

#27: Ugyanez... Kocsmába nem járok, utazni nem fogok egy nyáron. Nyilván a boltból nem fognak kitiltani. Meg nem vezetik be, hogy a házból se jöhetek ki. Munkahelyemen egyedül vagyok az irodában. Nem követelik meg az oltást. Egyetértek veled! A hülye igazolvány se lesz érvényes örökké.

Én is leírtam a véleményem normálisan, erre egyből belém kötnek. Hihetetlen.


#21:Mert a sok nagyokos honnan tudja, hogy nem okoz meddőséget esetleg? Vagy ti látjátok előre? Érdekes eddig úgy volt, hogy az se adassa be, aki csak TERVEZI a babát. Most meg hirtelen oltják a várandósokat is. Nekem furák ezek a dolgok. Te tudod mi van benne amúgy? Hogy mit adtak be neked?


Közvetlen közelemben volt ősszel covidos, akivel egy légtérben voltam. Nem kaptam el akkor. Nem tagadom a vírust, hiszen létezik. De egyből jön itt is a támadás, hogy jaj mert ha kórházba kerülsz, jaj mert ha lélegeztetőn leszel. Ez nyilván nem a zsarolás része :D Mindig ennyi érvet tudtok felhozni. Szerintem meg a saját testéről döntsön mindenki.

2021. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
56%

#30: tudom, hogy megkapják a védettségi igazolványt azok, akiket beoltottak, de ez az egész csak egy álca. A védettségi igazolvány jó lesz arra, hogy elhagyd a határt, hogy azért mégis úgy tűnjön, hogy nem feleslegesen szórták el rá (zsebbe) a közpénzt.

De országon belüli megkülönböztetések teljesen biztos, hogy nem lesznek, bármit is hangoztatnak. Csak pánikkeltéses propaganda azért, hogy a lehető legtöbben oltassák be magukat, aztán majd bejelentik, hogy kellő gyorsasággal érték el a kitűzött célt, ezért nem fognak megkülönböztető intézkedéseket hozni.

Az országok közti utazás egy más téma, de országon belül nem lesz ilyen.

2021. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
51%
Hat hamarosan kiderul hogy igazad lesz-e, de amugy sztem nem. Mostanaban nem nagyon fogjak bejelenteni hogy kello gyorsasaggal ertek el a kituzott celt. Napok ota arrol cikkeznek, h kb 4 millioan regisztraltak csak, holott a nyajimmunitashoz kb 6-7 milliot kene leoltani. Szoval en siman elkepzelhetonek tartom, hogy a zsarolas eszkozevel fogjak ravenni a maradekot.
2021. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
2%

#29

Biztosan kevesebb dohányos lenne. :)

Mondjuk komoly különbség, hogy a dohányzás nem fertőző és a karanténhoz sincs semmi köze.

2021. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
28%

#31

Ha mindenki így gondolkodott volna, akkor már rég kipusztult volna az emberiség. A kolera/himlő stb kóroknál se félt senki, hogy meddők lesznek és nem is lettek azok. És hidd el, a régi járványok közben sem volt idő évekig kísérletezni egy adott oltással. Az meg csak hab a tortán, hogy ugyan covid 19 nem volt eddig, de a koronavírusokat már elég régóta kutatják, tehát nem egy teljesen új valami ellen kellett vakcinát gyártani. Csak ezt valamiért senki nem veszi számításba.

2021. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
74%
#35: Oké. Akkor sem adatom be egyelőre. Várok még jó darabig. Felesleges ezeket a győzködő szövegeket írni. Ha elkapom akkor az én bajom.
2021. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
21%
Félre értesz, én nem akarlak meggyőzni. Tőlem azt csinálsz, amit akarsz. Csupán leírom, hogy miért hülyeség félni az oltástól. Ettől még emberi jogod nem oltatni. Ezt senki nem vitatta.
2021. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem romlott,de ha ez a téma felmerül valahol akkor mikor kimondom,hogy az oltás egy olyan cucc,amire még az orvosok is csak hümmögnek hogy hát lehet hogy meg nem biztos hogy meg satöbbi,akkor néhányan eléggé másképp beszélnek. Nem támadnak le érte,csak nem igazán szeretik ha ezt hallják. Emberi hlyeség,befolyásolható,manipulálható társadalom a félelem által.

Amitől félnek az ellen tesznek,vagy néhányan már azok ellen sem,csak ha nagyon nagy a baj.

2021. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre nem. Szerencsére "élni, és élni hagyni" a viszony mindegyikükkel.

A szimpla ismerősökkel, munkatársakkal meg kerülöm a témát.

Egyszerűen már elegem van, hogy mindenhonnan ez folyik. Nincs elég stresszelni való így is az életemben? Nem nézek tévét, nem hallgatok rádiót, még a facebookról is átszoktam instára.

Komolyan, az a megfigyelésem, hogy akinek semmi dolga, ráér, az agyalja túl ezt az egész témát.

Viszont a baráti körben van egy pár, ahol totál ellentétes a nézet. Odáig fajult, hogy a srácnak meghalt a nagymamája (covidban oltás után), és a csaj ultimátumot adott: ha elmegy a temetésre, csak 10 nap múlva találkozhatnak :D :D

2021. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
43%
Mindenkinek tiszteletben kéne tartania mások döntését, de a hatalmon lévők jól tudják, hogyha megosztod a tömegeket, azzal könnyebben legyőzheted őket és uralkodhatsz felettük! ("Oszd meg és uralkodj!")
2021. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!