Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek szerelmes akkor, ha...

Lehetek szerelmes akkor, ha teljesen ellene vagyok?

Figyelt kérdés

Most azt gondolom, hogy semmi értelme egy kapcsolatnak, nemkell barátnő, felesleges stb.


Persze attól még tiszteletben tartom azt, akinek van. És azt is, hogy úgymond ez az élet rendje valamilyen szinten, tehát ha jönne egy olyan lány, akibe szerelmes leszek, akkor nem fogom szándékosan ellökni magamtól.


Viszont a kérdés az, hogy így, hogy ennyire ellene kampányolok és a hideg ráz ki, ha belegondolok, hogy lekössem magam, ettől még előfordulhat az, hogy mondjuk 2 hét mulva megismerek egy lányt és képtelen leszek az érzéseim ellen tenni?


Vagy szerelmes csak akkor lehetek, ha már alapból nyitott vagyok ezirányba?


2021. ápr. 12. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés. Mit értesz amúgy felesleges alatt? Ha másra nem is, de egy állandó szexpartner azért csak nem jönne rosszul. Inkább csak kisebb az esélye, ha nem vagy nyitott.
2021. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Velem volt ilyen. Egyszerűen úgy hozta az élet, hogy úton-útfélen bele botlottam a lányba, egy idő után így meg elkerülhetetlen a kommunikáció. Néha beszélgettünk, a néha beszélgetésből több lett, volt már hogy csak miatta mentem. Persze nem lett semmi, volt egy nagyon nyomós indok, ami miatt el kellett nyomnom magamat. Már elmúlt, túl tettem magamat rajta, nem is mentem bele igazán szerencsére.

Mostanság is volt egy, vele még mindig tart a dolog. Nem mennék bele, bonyolult.

2021. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát mivel nem tudod eldönteni, hogy szerelmes leszel, így gondolom azt se, hogy nem leszel. vagy megtörténik, vagy nem
2021. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is kapcsolatellenes voltam, gondoltam nem keserítem meg senki életét.

Aztán nemsokára 1 eves leszek a párommal.

2021. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben előfordulhat, de ha ellene vagy, akkor valószínűleg nem fogod keresni rá a lehetőséget. Értsd: találkozol azzal a lánnyal, beszélgetsz vele, szimpatikus, de ennyi, nem fogsz érdeklődni utána a továbbiakban, mert minek. Többé nem látjátok egymást. Szerelmes ennyi idő alatt nem leszel, de ha szándékodban állna annak lenni valaha, akkor valószínűleg keresnéd a csajt később is.

Most gyakorlatilag csak abban az esetben képzelhető el ez, ha valamilyen oknál fogva egy légtérben kényszerülsz lenni az illetővel rendszeresen.

2021. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz szerelmes! A szerelem spontán.


Neked amúgy tök jó dolgod van így, mert, ha kikötsz valaki mellett, biztos lehetsz benne, hogy tényleg szerelmes vagy, és igazán boldog kapcsolatod lesz. Sokan csak azért vannak együtt, mert nem találtak mást, és full lapos a kapcsolatuk, szerelem nélküli stb. Akik nagyon erőltetik könnyen belefutnak egy ilyen mű kapcsolatba. Na neked ilyened nem lesz! xd

2021. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!