Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha teljesen úgy...

Mit tegyek, ha teljesen úgy érzem, hogy a legjobb barátnőm szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom biztosan, hogy ezt a kérdést valóban a szexualitás, azon belül a leszbikusság kategóriába kellett e tennem... De hát most ide tettem, mivel máshova nem nagyon tudtam. Ha valakinek ez nem annyira megfelelő, azért elnézést kérek :)


Szóval, a továbbiakban csak az olvassa tovább, aki nem fog sztitkozódni, és olyanokat írni a kérdéseim alá, hogy "a hülye p*csa most találta ki" "unalombol kérdez ilyet"stb. Köszönöm.


A legjobb barátnőmet fél évvel ezelőtt ismertem meg. Ő is ugyanolyan depressziós volt, mint akkor én, segített nekem kijönni ebből a hatalmas hullámvölgyből, és közben én is segítettem neki, de nem mindig nagy sikerrel. A nyáron öngyilkossági kísérletet követett el, de persze túl élte. Ez nem lényeg, csak a "rizsa" ami meg magyarázza, hogy miért lett annyira szoros a kapcsolatunk. A nyár többi része teljesen jó volt, ez után megígérte, hogy többet nem tesz ilyet. Csak egyre jobb lett minden... Aztán ősszel ez megváltozott. Új suliban kezdtem el az évet, egy hónapon belül rengeteg barátom lett, de szó sincs arról, hogy Őt le akarnám váltani...

Októberben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Vagyis. Ő kezdett el velem teljesen máshogyan viselkedni, mint eddig. Minden új barátomra/barátnőmre féltékenykedett. Valamikor úgy beszélt velem, mintha nem is ugyanaz az ember lenne... Azta meg bocsánatot kért. Ezt eljátszotta ezerszer pár hét alatt. Nekem már nagyon elegem volt. Most jövök rá, hogy igy sosem fogok a sztori lényegére térni...

Egy hónapja ötlött fel bennem ez a gondolat, hogy szerelmes belém. November elején bocsánatot kért mindenért, de nem lett ugyanolyan, mint volt. Túl sokat akart tőlem. Ezt nehéz lenne elmagyarázni, de nekem ennyi sok. Minden időmet elveszi, állandóan vele kell fpgalalkoznom. Olyan, mintha kezdene megőrülni. Győnyörűségem, szerelmem, stb jelzőket mond rám, azt is mondja, hogy az övé leszek (?). Mikor ezt elmondtam anyukámnak, ő is arra gondolt, amire én. Hogy a lánynak vagy birtoklási mániája van, vagy szerelmes belém.

Mostanában már egyre jobban ezt érzem. Szerelmes idézetek alatt taggel instagramon, facebookon, stb. Este tízig írogat nekem, valamikor miatta nem tudom megírni a házim (igen, stréber vagyok, sorry :'D)

Rengetegszer mondja, hogy szeretlek. És erre nem tudom, mit válaszoljak, csak nézek rá, nem tom mit mondjak.

Lehet hogy csak em reagálom túl, az igazat megvallva szokásom... Remélem, hogy ő is csak túl reagálja a barátságot.

Na, a kérdés meg egyszerű. Mit tegyek? Beszéljek vele erről, finoman, puhatolózva, vagy kérdezzem meg nyíltan? Nem akarok kellemetlenül kijönni ebből a helyzetből, és főleg neki nem akarok fájdalmat okozni, annak ellenére, hogy ő már rengeteget okozott nekem... De ez így nem maradhat, mert zavar, na...


Előre is minden választ, jó tanácsot köszönök :)


(14 éves lány voltam, a barátnőm 17)



2016. dec. 1. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátnőd, akkor meg tudjátok beszélni szemtől-szemben egyenesen az érzéseiteket. Ránk innentől fogva nem tartozik semmi, és nem is segíthetünk... :)
2016. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom mennyire késtem el a válasz írással, de

Szerintem mivel legjobb barátok vagytok, kérdezd meg, hogy szerelmes e valakibe

Ha vonzódil hozzád akkor valószinüleg el fogja mondani, ha meg nem nem fog gyanút fogni hogy azt gondoltad szerelmes beléd

Ha meg kérdezi miért kérded, akkor tökéletes kibúvó hogy sok szerelmes idézetet használ :) sok sikert

2016. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!