Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok nagyon irigy a...

Csak én vagyok nagyon irigy a focistákra ?

Figyelt kérdés
Olyan luxusba élnek... olyan jó életük lehet :( semmire nincs gondjuk :(

2021. ápr. 12. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen csak te. Ugyanez van bármilyen versenyszerű sportolóval, de youtuberekkel, streamerekkel, politikusokkal, celebekkel, zenészekkel, vállalkozókkal, ügyvédekkel...stb.

Aki cégnek dolgozik vagy egyszerű munkát végez, az kevés pénzt kap fentiekhez képest. Ez van. Ezért nem kell irigynek lenni, el kell fogadni és nem bosszankodni.

2021. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
De miért pont focista és miért hisztizel?
2021. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
1-es, ezeknél általában nem igaz hogy semmire sincs gondjuk.
2021. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

A tévhitekkel ellentétben a focisták (még a magyarok se) nem a semmire kapnak pénzt. A sportnak áldozni az életed, minden edzésen/meccsen ott lenni, folyamatosan úgy táplálkozni hogy egy deka ne jöjjön fel rád, nem könnyű. Ráadásul mindig tudod hogy jöhet egy jobb, ügyesebb, fiatalabb, és nem vagy pótolhatatlan.

Egyetértek hogy túl vannak fizetve, de ez a "semmire nincs gondjuk" egy kissé túlzás.

2021. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

#4

Ezenkívül ugyanúgy lehetnek egészségügyi, párkapcsolati, identitásbeli stb. gondjaik, mint bárki másnak. Anyagi kevesebb, bár sokak feje felett ott lebeg, hogy mihez kezdenek a pályafutásuk után, és akinek nincsenek befektetései, előfordul, hogy csúnyán megszívja.

2021. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak te.

Egyetsem ismerek, es kicsit irigykedek rajuk.

2021. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

"minden edzésen/meccsen ott lenni, folyamatosan úgy táplálkozni hogy egy deka ne jöjjön fel rád, ..."


Kedves 4-es! Minden munkahelyen ott kell lenni, van, ahol még hétvégén is, jóval kevesebb pénzért. Én nem irigylem őket, de piszkosul dühít, hogy a szinte 0 teljesítményt ennyi pénzzel honorálják. Nem lenne ez a pénz probléma, ha hoznák a jó eredményeket.

2021. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és itt konkrétan a magyar focistákra gondoltam. 7-es voltam
2021. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

#7

Nulla teljesítményt akkor nyújtanának, ha nem mennének el edzésre, és nem játszanának meccset.


Megértem, ha csalódott vagy az eredményeket illetően, de hidd el, hogy sokan kihozzák magukból a maximumot, de erős mezőnyben az is csak ennyire elég.


A képzetlenségük sokösszetevős folyamat, amelyért részben ők is hibásak, részben pedig a képzési rendszer hiányosságai.

2021. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nem irigylem őket, elcseszik az egész életüket ilyen hülyeséggel, a pénz meg nem minden..
2021. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!