Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a kínaiak?

Milyenek a kínaiak?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van velük? Kedvesek? Rasszisták? Szeretik a pörköltöt?

2021. ápr. 13. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországon nagyon zártan élnek. Kifelé mosolyognak, kedvesek, de egymás között intézik az ügyeiket. Sokat dolgoznak. Adót csalnak. Általában egymás mellett van a kínai üzletekben egy szalagos számológép, és az online pénztárgép. Ha nem nézel ki adóellenőrnek, akkor a szalagos számológépbe ütik be a vásárlást :)
2021. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Szabálytartóak, rendesek, csöndesek.
2021. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak jó tapasztalataim van velük, az hogy adót csal a nagy részük az tény, de annyira nem is sajnálom tőlük.
2021. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én annyira nem tudom, de miért fontos, hogy szeretik e a pörköltet? 😅Nem veszekedésnek!!
2021. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. 😀
2021. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Kínaiak. Európában. Nem elég baj az?
2021. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

..."az hogy adót csal a nagy részük az tény, de annyira nem is sajnálom tőlük."


Ezt rosszul teszed. Az adót nem tőlük kellene sajnálnod, hanem magadtól. Az adó az államnak befizetett közös pénz (elvben), amit az állam a közös ügyekre használ fel. Mármint a rendes, és nem a bűnöző állam - de ez másik kérdés. Ha az adót elcsalják a kicsi kínaiak, akkor azzal téged is meglopnak.

2023. ápr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!