Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisebb településeken a középko...

Kisebb településeken a középkorú vagy a kifejezetten idős emberek miért érzik cikinek a kutyasétáltatást?

Figyelt kérdés

Ahol mindenki ismer mindenkit.

Amióta sétáltatom a kutyámat (és nem csak az udvarban labdázok vele) azóta eléggé megszaporodtak a kutyasétáltatók a környéken, viszont így is sok középkorú vagy idősebb ember jön oda, hogy milyen jó, hogy sétálok a kutyával, ők is szívesen csinálnák ezt, de hát mit gondolnának azok, akik ezt látják... Ja meg milyen bátor vagyok, hogy én sétáltatom a kutyát :D

Nagymamám is mondta, hogy tök jó, lehet ő is sétál majd a kutyájával. (Az övét is én viszem, ő csak az udvarban foglalkozik a kutyával, de elég sokat.) Aztán elvetette az ötletet, hogy mi van, ha bolondnak nézik, meg mit gondolnak, honnan van neki ennyi ideje, hogy sétál a kutyával. És ez nekem olyan abszurd. Majdnem nyolcvan éves idős néniről beszélünk mamám esetében, én tökre nem furcsállnám, ha egy nyugdíjast látnék kutyát sétáltatni, hogy vajon honnan van ennyi ideje :D


Szóval nem értem, kis településen miért érzik sokan cikinek a kutyasétáltatást?


2021. márc. 28. 13:58
 1/4 Metionin ***** válasza:
82%
Mert az ő fiatalkorukban ez nem volt szokás, a másik meg hogy ők sokkal többet törődnek azzal hogy mit szólnak mások, mint a saját örömükkel. Anyám is pl. nem mer felvenni ruhákat amik tetszenek neki, mert mit szólnak. És nem kell extra dolgokra gondolni, hanem farmerre meg ilyesmikre. Nálunk apám az idősebb (15 évvel anyámnál) de ő mindig szart mindenkire, a kutyát is ő viszi, heti 3-4 alkalommal futtaja bicikli mellett is. Neki úgymond könnyű, mert magas kigyúrt fickó így idősen is és nem mernek neki beszólni. Ha én viszem, csak úgy röpködnek a "takaroggy a dögöddel" meg a "rádengedem azenyémet, fasznak ugattatod azenyémet" stb. Persze, alacsony vékony nőknek ők is mernek pofázni.
2021. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki,csak idegesítő amikor a sok hülye cibálja magával a kutyát,ugat az egész utca,mennek neki a kerítésnek.Be kell rakni a kocsiba,és kivinni oda ahol nincs más kutya.Falun van udvar,ott is le lehet mozgatni a kutyát.
2021. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Mer mér nem inkább kapálnak.
2021. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Falun elmaradottak az emberek. Varosban bolondnak nezzuk oket mind.
2021. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!