Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha magányos farkas...

Normális ha magányos farkas vagyok és jól érzem magam ettől függetlenül?

Figyelt kérdés

Kissé visszahúzódó és szociális fóbiás is vagyok, így nehezen teremtek kapcsolatokat.

De az ismerkedés meg a beszélgetés csak leszívják belőlem az összes erőt, sosem tudok kezdeményezni, beszélgetni meg csak olyan emberrel tudok akivel jól is érzem magam.

Sosem volt szexuális élényem, nem is szeretném elveszíteni csak úgy bárkivel, valahogy nem vonz a szex világa.

Legtöbb időt a szobámban töltöm és ez régóta így van, nem szeretek közösségbe járni, fesztiválokra, bulikba stb nagyon távol áll tőlem.

Hiába az ember társas lény ha nem mindenkinek való társ, nehezen tudok alkalmazkodni máshoz...

Tudom régóta, hogy lányok iránt érzek csak érzelmi szinten valamit mintsem a férfiak iránt, de eddig csak olyan lány beszélt velem akit csak a szex érdekelne, és nem szeretne kialakítani egy tartós kapcsolatot, így minden reményem öbölbe fulladt.

Más is érez így ahogy én? Vannak még ilyen magányos farkasok?

24L



2021. ápr. 13. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PetheD ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Ha jól érzed magad, szerintem nincs semmi baj. Kérdés, hogy évek múltán is így fogsz-e gondolkodni, vagy hiányozni fog valami az életedből? 32F
2021. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, én is az votam már kiskoromtól
2021. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, nem lehet minden ember egyforma.

Amúgy ha megtalálod azokat a tevékenységeket, amiket szívesen csinálsz, pl hobbi vagy munka, akkor biztosan találkozol közben számodra szimpatikus emberekkel is, akiknek hasonló a világnézetük.

2021. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális
2021. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, pl én. Csak én nőket keresek, szintén visszahúzódó és szociális fóbiás vagyok. 20/F
2021. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

itt vagyok én is csak én nem érzem magam jól tőle és irigykedek azokra akik népszerűek és sokan szeretik, engem meg egy idő után megutálnak szinte mindenhol, akkor is ha semmi oylat nem csinálok. Persze tudom a legtöbb ember számára fárasztó meg idegesítő vagyok.

Ja és én is aszex vagyok.

És gyűlölöm a folyamatos otthonülést meg a semmittevést, a punnyadást.

Az életem üres és izgalmak nélkül semmi se történik velem, rém unalmas. Ha másokon múlna egész nap egyedül lennék, annyira nem kíváncsiak rám, tehát igazából amit leírtál és amitől te jól érzed magad, számomra csak egy kényszer, rá vagyok erre kényszerülve

2021. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!