Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Farkas örökbefogadás igaz...

Farkas örökbefogadás igaz vagy kamu?

Figyelt kérdés
Minap leszólitottak az utcán, hogy fogadjak örökbe egy farkast. Nem drága, havi 1500 Ft-tól indul s utána lesz egy farkasom. A farkast nemfogják meg nekem, hanem továbbra is szabadon mászkálhat ott ahol eddig, ellenben rászerelnek valami jeladót, s utána bármikor megnézhetem, hogy hol van a farkasom. Hallott erről valaki valamit? Csak mert ha nagyon összeszedném magam én is tudnék csinálni egy pontot ami vándorol a térképen ide oda egy weblapon s én is eladhatnám havi 1500 Ft-ért...
2016. júl. 29. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Állatkertekben van ilyen program, hogy fogadj örökbe egy állatot, vagy száhel övezetben, hogy fogadj örökbe egy éhező gyereket.

Természetesen, itt is csak utalod a pénzt.


Nem tudom, hogy kik és mik szólítottak le, erről inkább interneten keresgélj.

2016. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert ha megtudom, hogy nem farkasra szerelték, hanem valami nyúlra, akkor nagy balhé lesz!!!
2016. júl. 29. 13:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Tuti hogy kamu, vadállatot nem lehet csak úgy örökbe fogadni.
2016. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még nyulat se? Akkor egy random koordináta generátort vettem volna meg 1500 Ft-ért?


valami ilyesmit:

https://www.youtube.com/watch?v=JJ3jmh749xY

csak térképen?

2016. júl. 29. 13:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Melyik cég volt egyáltalán?
2016. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ú mutatták valami fehér kitűzün volt 3 betű. De nem adtak semmi papirt csak kinézték belőlem, hogy meg tudok jegyezni 3 betüt. Talán w volt az egyuk betű. mintha u lett volna egy másik s talán o a harmadik, de a sorrendre már végkép nem emlékszem.
2016. júl. 29. 14:12
 7/12 A kérdező kommentje:

lehet hogy wwf volt.


a neten legalábbis ezt találtam:

[link]

2016. júl. 29. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. Állatkertben lehet ilyet csinálni,de így hogy leszólítanak az utcán..?
2016. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ugy már jártam hogy a Heim Pál korház koraszülött osztálya nevében koraszülötteknek gyüjtőktől vettem egy nagybani piacon 50 Ft-ért vehető rózsát 500 Ft-ért majd nemsokkal késöbb olvastam a Heim Pál korház közleményét, miszerint senkit sem biztak meg ilyesmivel...
2016. júl. 29. 14:52
 10/12 Gugu Gabor ***** válasza:

[link]


Konkrétan itt is adakozhatsz és ez biztos hogy a wwf nek megy.

2016. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!