Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ebben a világban...

Miért kell ebben a világban dolgozni? Nektek nem fordul fel a gyomrotok?

Figyelt kérdés
Az a gond okos se vagyok, így csak a kemény munka marad. Más ember rémálmai szörnyek meg stb én meg mindig azt álmodom hogy menni kell a gyárba és rosszul vagyok. Szerencsére pont munkanélküli vagyok. Annyira szeretnék sok pénzhez jutni valamit, nem dolgozni és mindig csak azt csinálni amihez épp kedvem van. Utálom a felelősséget a munkát. És nem nem unatkoznék munka nélkül, más ember lehet igen de én nem. Max itthon kell csinálni valamit még elmegy, de ezek a munkahelyek már koporsóba tesznek engem.

2021. ápr. 13. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Tanulj ki valami szakmát ěs akkor nem kell gyárban dolgoznod
2021. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értek egyikhez se, értsd úgy nem vagyok rájuk alkalmas. Én kajak az étvágyam is elmegy ha épp van munkám.
2021. ápr. 13. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos valamiből meg kell élni.

Nincs valami érdeklődési köröd?

2021. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem akarsz dolgozni, akkor regisztrálja puncsra és hasonló helyekre.
2021. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos semmiben nem vagyok jó..
2021. ápr. 13. 22:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok homi, hát nem tudom mi lesz. Csak arra tudok gondolni hogy legyen Nagyon sok pénzem. De nem jutok semmire
2021. ápr. 13. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy csávó vagy, nos ha jól tudom ugyanennek megvan a gazdag idős nőknek fenntartott változata is

Az a baj, hogy a munka tényleg elég alapvető része az életnek.

2021. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hijj azt hittem én írtam ki ezt a kérdést ☺ Én sem szeretek dolgozni fizikai munkát, úgy értve a más szekerét tolni, ha itthonról van szó szívesen csinálom. Ellenben dolgoztam nagykocsin pár évet azt szerettem csak az a cég megszünt. Most íratkozok be 30ason egy suliba és tanulok valamit mert rájöttem nekem nem fog menni másnak tolni a talicskát. Azzal legalább valami lazább munkát kaphatok.
2021. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De mi az hogy semmiben sem vagy jó? Annyi helyen kipróbáltad már magad, hogy ezt így meg tudd ítélni? Inkább motiválatlan vagy és könnyebb elbújni ez mögé, hogy semmiben sem vagyok jó. Bővítsd az érdeklődési köröd, és szerezz tapasztalatot. Jelentkezz valamilyen tanfolyamra, vagy tanulj tovább. Nem egyszerű mint az önsajnáltatás, de így meg magad alatt vágod a fát.
2021. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!