Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy egy emberi lénynek nem igen nevezhető embertől szó szerint felfordult a gátlástalansága miatt a gyomrotok?

Figyelt kérdés
De úgy, hogy szó szerint nyeltek, hogy ne dobjátok ki a taccsot szinte azonnal, mert a föld nem hordott a hátán ekkora hazug nőt?

2018. szept. 12. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi történt?


Volt, de hányni nem hánytam.

2018. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előfordult, sajnos rengeteg az ilyen legalja utolsó Taigetosz-pozitív véglény...a mai világban vígan tenyészhetnek...
2018. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nőt is ismerek ilyet, de akit a leginkább ilyennek ismerek, az hímnemű, egy hányédék fos ember, egy alamuszi, jellemtelen pszichopata féreg. Én nem a taccsot dobnám ki tőle, hanem konkrétan ki kellett mennem a helyiségből, hogy ne menjek neki.
2018. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg akart tudni valamit, ezért képes volt másnak kiadni magát, én meg egy figyelmetlen barom voltam, és nem figyeltem oda, mert egy kicsit fáradtabb vagyok mint szoktam lenni, így óvatlanabb. Pedig tudhattam volna...hiszen köztudott róla, hogy..
2018. szept. 12. 17:01
 5/15 A kérdező kommentje:
3 Ez egy nő, ez nem férfi. Én voltam a hülye..
2018. szept. 12. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze, azt értem, hogy akiről te beszélsz, az egy nő!

Amúgy ilyet ismerek, aki másnak adta ki magát, mint aki valójában volt, egyébként az is pasi volt. Szerintem mindegy is, hogy milyen neműek ezek az emberek, hányadékok és kész. Undorító.

2018. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6 Ha most itt lett volna előttem, 100% hogy ember nem maradt volna belőle. Ez 100%.
2018. szept. 12. 17:07
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak magamat okolhatom..
2018. szept. 12. 17:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Gyerekbántalmazás, állatkínzás. Főleg mikor a bántalmazó meg van győződve róla hogy teljesen korrekt amit csinál. Undorító.
2018. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9 Ez kinek írtad? magadnak?
2018. szept. 12. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!