Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinak vagy egy nőnek...

Egy férfinak vagy egy nőnek könnyebb az élete?

Figyelt kérdés
Miért?
2021. ápr. 14. 13:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem a nemtől függ. Van olyan ember, akinek nehéz élete van, van akinek nem.

Nyílván a nőknek fáj a szülés, ilyenek, míg a férfiaknak sokkal nehezebb "szépnek" lenni. Ennyit tudok hozzá fűzni

2021. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%

Nekem férfiként könnyebb.

Feleségemnek nőként könnyebb.


Mindenkinek jó tesz az "Árnyékaink Integrálása".

[link]

2021. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem a nemtől függ ez.

Ezenfelül pedig a saját életemtől eltekintve senki máséra nincsen 100% -os rálátásom, és abból a kicsiből, amit mutatnak, pedig nem is lehet megítélni.

2021. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%

Ha az egész világon tekintjük, akkor a nőknek nehezebb. Számtalan olyan vallás, és társadalmi forma van, ahol alacsonyabb rendű a nő. Itt láttam egyszer egy linket, amin elborzadtam. Olyan muszlim nőkről készült fotósorozat, akiket savval öntöttek le. Hogy miért? Mert mondjuk visszautasította egy férfi közeledését.


[link]

2021. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%

#8


[link]


Nem tudom hogy ez-e a konkrét cikk. Csak bele olvastam, nem olvastam végig. Csak kerestem egy "normálisabb médiát", mert első körben tibi atya blogját dobta be.

De látod pont ezt mondom, ebből volt 1-2 napig "média botrány" és annyi. Megjelent pár cikk, hogy egy idióta szerint már a gyerekkorban kellene ivartalanítani a fiúkat, hogy ne okozzanak gondot, mert mi vagyunk az agresszívak. De erről alig hallott pár ember. De ha egy férfi beszélt volna arról, hogy a lányokat kéne csonkítani vagy valami, azon még ma is menne a háborgás.

2021. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Nőnek lenni alapvetően hátrány, minden szempontból. Viszont sok más tényező is van, ami befolyásolja, hogy az egyénnek milyen lesz végül az élete.
2021. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Azok, akik azt írják, hogy a nőknek nagyon könnyű párt találni, míg a férfiaknak nagyon nehéz, azok tisztában vannak azzal, hogy az, hogy olyan kiállhatatlan valaki, hogy senkinek sem kell az nem társadalmi elnyomás?


Továbbá, szeretném kérdezni, hogy ha a legrondább/legtrágyább nőnek IS jut pasi, míg az átlag férfinak SE jut nő, akkor a nők kikkel randiznak?

Ezt a logikát követve az a válasz a reális, hogy egymással, de ugye azt is mondjátok, hogy férfitöbblet van (ami megint nem igaz, 50-50 körüli az arány +/- 2-3%).

Össze-vissza beszéltek.


Az angol mondásra, amit az első írt, meg annyit reagálok, hogy ez azért van, mert a nők képesek önmagukba nézni és változtatni, míg egy pasi egyszer csalódik a tini szerelmében 15 évesen és egy életre képtelen összekapni magát és normális érzelmi világot kialakítani maga körül :D

2021. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%

De Kínában vagy Indiában sem lennék nő, Kínában képesek elvetetni a magzatot azért, mert lány. Több évtizedes politika eredménye ez, most meg vakargatják a fejüket, mert sokkal több a férfi, mint a nő. 10 év múlva akár 25 % is lehet a nemek közötti különbség, az embercsempészet fő célja nők vásárlása kínai férfiaknak.


[link]


De itt még szörnyűbb dolgokat olvashatunk a legrosszabb helyzetben lévő nőkről a világban:

[link]

2021. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

#15

Köszönöm a videót, végignéztem. Ez nagyon buta és gusztustalan....

Mondjuk hozzá tartozik, hogy sajnos sok helyen a kislányok, gyerek-csecsemő korú lányok csonkítása teljesen normális és megszokott dolog. Különösebb háborgás nincs belőle. :(

2021. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem osztható nemekre, hogy kinek könnyebb az élete. Személyekre annál inkább. De még így is vigyázzunk az ilyen jelzőkkel! Amikor irigyelünk valakit, soha nem az ő, hanem mindig a saját cipőnkből látjuk az életét. Engem sokan életművésznek tartottak. Azt látták, hogy nekem minden sikerül. Nekik azonban fogalmuk sem volt, hogy amíg ők az igazak álmát aludták, én ébren forgolódtam, terveztem, érveket ütköztettem ellenérvekkel, kigondoltam minden lépésemet, feltérképeztem minden lehetséges buktatót, ezek mellé B tervet ragasztottam, és csak amikor már minden tisztán állt előttem, akkor vágtam bele egy projektbe.

Persze nem tagadom, vannak emberek, akiknek LÁTSZÓLAG tényleg csak megszületni volt nehéz. De hidd el, ez csak látszólag van így és az élet valamely területén ő is szopik, mint a torkosborz.

2021. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!