Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek átlag alatti az...

Akiknek átlag alatti az érzelmi intelligenciája, ti ebből éreztek hátrányt a mindennapokban? Hogy boldogultok így?

Figyelt kérdés
Eddig annyira nem foglalkoztam vele, de szerintem nekem nagyon rossz. Most kitöltötem egy tesztet és ott is az jött ki, hogy alacsony.

2021. ápr. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
És miféle hátrányát tapasztalod ennek? Milyen nehézségekkel szembesülsz? Csak mert aki alacsony EQ-jú embert láttam, annak ez szerintem nem okozott szenvedést, szóval szerintem nem kötelező gyötrődni miatta.
2021. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, az EQ fejleszthető!
2021. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Hát eddig még csak azt tapasztaltam, hogy mivel nem vagyok képes megérteni mások érzéseit egykönnyen, ezért folyton magyarázkodnom kell, és azon gondolkodnom, hogy hogyan fogalmazzam meg, hogy ne tűnjön érzéketlennek.

#2 egyedül is? Pszichológus meg ilyenek nélkül?

2021. ápr. 14. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Teszten nekem is az szokott kijönni, de gondolom, leginkább azért, mert én vagyok instabil. Olyan még nem volt, hogy arra ment volna rá egy emberi kapcsolatom, hogy a másik szerint nem voltam elég megértő.
2021. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!