Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a privátban...

Mi a véleményetek a privátban trágárkodókról?

Figyelt kérdés
Akik nyilvánosan nem merik leírni a trágár megnyilvánulásukat, ezért sunyi módon privát üzenetet írnak ocsmány szövegekkel.
2021. ápr. 14. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Mostanság már nem kapok ilyen privátokat, mert elfogytak a tiltó lista duzzadásával fordított arányban a jótét lelkek. Kategorikusan és azonnal tiltok minden privátot küldő embert, mert nincs az a témakör, amiről ne lehetne normálisan kommunikálni a nyílt felületen. Ettől a ponttól kezdve okafogyott annak lehetősége, hogy a háttérben piszkálhasson bárki is. Bármilyen meglepő, főleg női felhasználóra utaló nickekről jött egy ideig a több szemét, de nem csámcsogtam sokat az ilyen állatokon, - ami jön, azonnal gyalulom, tiltom, aztán firkálhat 3000-ig is naponta 6000 hülyeséget az illető...
2021. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem kaptam még ilyen üzenetet, de szerintem nem kavarna fel. Saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, amikor megnyomja a küldés gombot. Ha kapnék egyszer ilyet, szerintem válaszolnék rá, direkt nagyon kedves stílusban, hátha feljebb megy a vérnyomása. 😆
2021. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

4-es: azt áruld már el, ha ennyire otthon vagy az ilyenek lelkivilágában, hogy miért vált ki valakiböl trágárkodási hajlamot, ha leírom, hogy nem csak magyaros ételeket szeretek, vagy hogy szivesen hordok farmert nö létemre?

Akiknél ugyanis ezek is feldühítik, ott az illetökkel vannak komoly bajok!

2021. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Örülök neki, gyakran szoktam, ebben nagy spiller vagyok.



:))))


Amúgy nem érdekel nem küldök, nem olvasok, nem azért vagyok itt, hogy hülyékkel magánlevelezést folytassak.

2021. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%
Az a legalja, amikor valaki privát üzenetet kirakja közösségi térbe, mert nem képes elviselni, hogy az emberek kommunikálnak, ezért megszegi az oldal szabályait, majd neki áll feljebb, hogy ezért fel lett jelentve :)
2021. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!