Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez baj ha nem...

Szerintetek ez baj ha nem szeretném hogy majd ha lesznek gyerekeim azonos neműbe legyenek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Én heteroként annyira nem vagyok oda érte de ha igy lesz akkor igy kell lennie ez van de nem hiszem hogy tiszta szívből tudnék örülni ennek
2021. ápr. 15. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván annak sem örülnél, ha mondjuk diplomás gyerekre vágynál, de ő kosárfonó akarna lenni mindenáron, mégis, ha nem akarnád boldogtalanná tenni, félre kellene tenned a te vágyaidat, és tudomásul venni, hogy ő egy másik emberi lény, és saját élete van, saját vágyakkal.
2021. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó és normális vélemény köszönöm szépen igazad van.
2021. ápr. 15. 22:41
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Ezt senki sem szeretné, teljesen természetes gondolat. Az elfogadás nem azt jelenti, hogy örülünk neki, vagy szeretnénk, ha így lenne. Nyilván minden szülő azt szeretné, ha a gyereke heteró lenne, családot alapítana. Senki sem AKAR meleg gyereket, legfeljebb elfogadja, ha mégis az lesz.
2021. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen elfogadom és ennyi
2021. ápr. 15. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Tök mindegy, mit szeretnél, mert nem rajtad múlik, és a gyerek sem választja, hanem ilyen lapokkal indul. Ha ilyenekre gondolsz, úgy, hogy még nincsen gyereked, akkor ajánlom, hogy egy darabig ne is legyen. Ugyanis ha elvárásokkal indítasz egy gyerek felé, akkor tökmindegy, mi lesz, csalódni fogsz, és a gyerek is rosszul jár vele! Lehet, hogy nem olyan szakmát akar, mint te elképzeled. Lehet, hogy nem olyan lesz az érdeklődési köre, mint szeretnéd. Stb.

A feltétel nélküli szeretet ott kezdődik, hogy nincs olyan ok, ami miatt elhatárolódnál tőle.

2021. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem hát egy jó ideig biztos nem lesz ráérek még az apasággal foglalkozni
2021. ápr. 15. 22:45
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Én se szeretném, ahogy nyilván semmilyen betegséget nem szeretnék neki. Amúgy szerintem ne szedj fogamzásgátlót, ne szedj semmilyen hormont azért, hogy teherbe eshess és jó eséllyel az ellenkező nemhez fog vonzódni.

Én normálisnak nem fogadom el az azonos nemhez való vonzódást, ott valami hormonális vagy lelki defekt van. De a szeretetemen ez nem változtatna, ahogy semmilyen más betegség sem.

2021. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem
2021. ápr. 15. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Én azt szeretném, hogy biszexuálisak legyenek a gyerekeim. Több lehetőségük lesz. Ha valaki meleg, nem alapíthat szerelemből gyermeket, csak örökbe fogadhat.
2021. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, amíg elfogadod, ha esetleg mégis az. Őt kell szeretned, nem a szexuális irányultságát.
2021. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!