Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Krúbi hajstílusának mi a neve?

Krúbi hajstílusának mi a neve?

Figyelt kérdés

#fű #haj #hajstílus #Lrúbi #Mirrorglimpse
2021. ápr. 16. 18:10
 1/7 anonim válasza:
51%
Retkesszőr?
2021. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%
Jampis haj
2021. ápr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Lrúbi xD


Úgy híjják homó bajalage ;)

2021. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet későn válaszolok, de szerintem nincs neve ennek a "hajstílusnak". Mutass majd egy képet a fodrászodnak Krúbiról és valószínűkeg tudni fogja, hogy kell levágni, hogy ilyen hajad legyen.
2021. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Krúbis hajstílus
2022. febr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Undercut


bár attól függ melyikre gondolsz, mert újabban hosszú a haja, régebb ez volt.


Normális embereknek 2010-es évek óta ilyen hajuk van, ez mindenkinek jól áll, fiatalít, sármosít borostával, de semmi gond ízléstelen trollok, kommenteljetek csak :)

2022. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális embereknek azt mondja...

Általában az olyan deb!lek szokták azt hinni magukra, hogy normálisak, s ők majd megmondják a tuti, hogy mi a jó.

Mert hát, az a normális ;)


Volt már minden amúgy tőled 6oska.

Most 2010es normális ember hajviselet, volt 2012-13-14-15 ecset meg hirtelen 2021 és 2022 szerintem túlságosan komolyan veszed magadat az ökörségeiddel.

Keress magadnak inkább egy párt akit kényeztethetsz, mert nagyon gyász ahogyan az összes Krúmpli poszt alá bemagyarázol és kéjelegsz nyilvánosan a te kis Kúrblid után.


Üljél bele abba az ecset hajába :)

Nekem 8.

Szánalmas kis fan girl (jobb esetben) bár van ebben a krúbiban egy kis langyi beütés, szóval szerintem benne lenne egy zacsi pacsiban is veled a fiú vagy ;)

Nincs minden veszve!

2022. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!