Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tavaly tavasszal a szülőknek...

Tavaly tavasszal a szülőknek az volt a bajuk, hogy nincs suli, most meg az, hogy lesz. Ebben mi a logika?

Figyelt kérdés

Tavaly mindenkinek sajnálni kellett a szülőket, mert ugye nem volt suli és otthon kellett lenniük a gyerekkel. Nem maradt szabadságuk az év többi részére. Azt várták nyissanak az iskolák. A csapból is ez folyt.


Most hogy az iskolások egy része és az óvodások mehetnének, megy a hiszti, hogy nem engedik őket mert megfertőződnek. Inkább otthon maradnak velük. Rossz ötlet az iskolák kinyitása.


Ebben mi a logika? Komolyan kérdezem.


2021. ápr. 16. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Abban mi a logika hogy ezt a kérdést kiírtad azt nem értem...

Nyilván valamelyik ember ezt akarja, valamelyik azt.

Sőt, valakinek meg is változhatott a véleménye.

2021. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindegy hogy év elejétől végig iskolában vagyunk vagy hogy az utólsó másfél hónapra vissza megyünk.
2021. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2:Most nem a hisztiző iskolások válaszaira vagyok kíváncsi. Arra van elég kérdés az oldalon szerintem.


Szülők válaszára lennék kíváncsi! Remélem nem gond.

2021. ápr. 16. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert tavaly, amikor nyitottak, úgy tűnt, hogy lecsengőben a járvány. És a gyerekek a legkevésbé se voltak veszélyeztetve. Most pedig tombol a járvány, és kiderült, hogy ez az új mutáció őket is elkaphatja.
2021. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Ilyen értelmes válaszoknak örülök! Ment a zöld!
2021. ápr. 16. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Rinyálhatnak, majd meghosszabbítják a tanévet aztán lesz ne mulass



[link]

2021. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Én azt látom, hogy többen azóta elvesztettek valakit ebben a helyzetben, és féltik magukat, a gyerekeiket. Meg ahol több gyerek van, a nagyobbaknak marad a távoktatás, a kicsit meg vinni kell, vagy külön kérvényezni kell, hogy otthon maradhasson, ez is probléma.
2021. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Engem sem akarnak a szüleim engedni, pedig gondolhatod, hogy én mennék szívesen. Magamtól nem túl muris készülni az érettségire, tanári segítség nélkül..de nyilván nem akarok sem kórházba kerülni, sem hazahozni ezt a rohadt vírust anyuéknak. Így biztosan nem megyek be, csak ha abszolút nagyon muszáj.

NEM azért, mert rinyálnak, hanem mert jön az újabb hullám és megint rohadt keveset tudunk róla.

2021. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. nem ugyanazok rinyálnak miatta

2. a szülőknek extra nehézség az otthoni tanulás, akár eljárnak dolgozni, akár otthonról dolgoznak, akár gyesen vannak, akár eddig felhőbámulással töltötték a napjaikat

3. bár az enyémek mennek, én is kissé korainak érzem ezt a nyitást a járványügyi adatok fényében, de mivel nem félek annyira, oltást is kaptunk már, lehet át is estünk rajta, így mindenkinek könnyebb lesz, ha bejárnak

2021. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!