Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki segít? NAGYON DURVÁN...

Valaki segít? NAGYON DURVÁN sokat beszélek!!

Figyelt kérdés
Képes vagyok egy témáról percekig áradozni és a szüleim szinte kérlelnek,hogy hagyjam abba. Segíííítsééég!!!
2021. ápr. 16. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szállj le a szüleidről, és áradozz a barátaidnak percekig egy témáról. Gondolom fáradtak és pihennének, az meg nem egészséges, hogy a szüleiddel beszélgetsz, én a helyükbe ezt meg is mondanám neked, hogy korodbeliek társaságát keresd.
2021. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Tedd Medvecsapdaba a nyelved!
2021. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
2021. ápr. 16. 21:36
 4/9 amigdala42 ***** válasza:
40%
Szerintem a szüleidnek türelmesebbnek kéne lenniük . Kérdezd meg melyiküktől őrőkőlted ? :) Nem baj sokat beszélsz , csak legyen értelme . Nem tudom hány éves vagy , lehet alább hagy majd ez .
2021. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Írjál blogot, vagy indíts vlog csatornát
2021. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Percekig beszélni valamiről azért annyira nem vészes
2021. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5/6 Sajnos a szüleim nem szeretnék🥺
2021. ápr. 16. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen baromságot már, #1, hogy nem egészséges, ha a szüleivel beszélget... Ne haragudj, az az egészséges, ha egy gyerek/tini/fiatal felnőtt bármit megbeszélhet a szüleivel, és a szülei is vele...

Nyilván a kortárs kapcsolatok is ugyanilyen fontosak, de mindkettőre egyformán szükség lenne!


Kérdező, én már felnőtt vagyok, mégis sokszor megkaptam már, hogy sokat beszélek. Ilyenkor jót nevetek rajta, hogy megint megkaptam, és tudom, hogy igaz is, de nem veszem a lelkemre, mert én ilyen vagyok, ilyen az egyéniségem. ettől nem vagyunk se jobbak, se rosszabbak másoknál, viszont sokkal könnyebben, pontosabban és árnyaltabban ki tudjuk fejezni s gondolatainkat az átlagembernél, ami sokszor előnyös tulajdonság az életben. :)

2021. ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pofa be!!!!
2021. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!