Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért csodálkoznak,...

A szüleim miért csodálkoznak, hogy alig beszélek velük? Miért nem lehet velük normálisan beszélni?

Figyelt kérdés
Az egyetemen már meg volt minden tárgyam de a témavezetőm miatt a szakdolgozatomat nem sikerült befejeznem. Az volt a tervem, hogy a diplomáig és utána még 1 évig a szüleimnél fogok élni. Mert spórolni akarok a szüleim akkor azt mondták nem fognak egy fillért sem elkérni ezért. Nem is igazán vannak rászorulva bőven az átlag felett élnek. Eleinte minden jol ment dolgoztam heti 4 napot 3-ban pedig befejeztem a szakdogát. Viszont anyámék kb 3 hónap után már arra is húzták a szájukat ha megittam egy dobozos kolát. Viszont a kocsimat nagy örömmel használták mind a ketten. Igaz volt akkor is 2 autójuk de mennyivel jobb az én autómmal szaladgálni a városban mint a SUV-val. Sokszor nem is tankoltak bele sőt egy pár hét után nem is kérdeztek semmit csak elvitték. Ez addig fajult, hogy egyszer mikor menni akartam valahová csak azt vettem észre, hogy nincs ott a kocsim az udvaron. Felhívtam apát aki legnagyobb természetességgel közölte, hogy kint van valami földuton vele mert a terepjáró szervízben van. Aznap este koronázta meg anyám a napot azzal, hogy elkezdett 2 órán át magyrázni nekem amiért ételt rendeltem magamnak. Ezután 2 héttel már pakoltam 130 kilométerrel arréb az új szobámban. Mert nem bírtam elviselni, hogy kb. csak megtürnek abban a házban. Azóta ha oda megyek hozzájuk mindig vita pattan ki de ezt nem lehet elmondani nekik mert nem hallgatnak végig.

2019. nov. 17. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell odamenni
2019. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem látom, miért éri meg jobban anyagilag különcuccolni, mintha kölcsönveszik a kocsidat párszor. Aki meg felnőttként otthon lakik és egy fillért sem ad be a közösbe, az valóban egye azt, amit a többiek, nem külön rendeljen kaját magának a szülei pénzén. Ezen kaptad fel a vizet?
2019. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Második válaszoló, itt azért többről van szó, hogy néha kölcsönveszik a kocsiját... És senki nem mondta, hogy a szülei pénzén rendelt kaját.
2019. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
A "kocsiját" amit a szülei vettek?
2019. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom mi bajuk van, de szerintem hagyni kell őket.
2019. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Minek mész oda? Házhoz mész a pofonért? Ha meg reklamálnak, felsorolod nekik mindezeket telefonon, ha meg nem hagyják, hogy elmondd, akkor lecsapod a telefont, és többet fel se veszed. Ha hiányozni fogsz nekik, majd jönnek még a te utcádba. Ha meg nem fogsz hiányozni, akkor neked se hiányozzanak ők.
2019. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem több, csak hiszti.

Bárcsak ilyen problémáim lennének...

2019. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hallgatnak végig, írd meg nekik e-mail-ben, hogy mi minden az oka annak, hogy alig beszélsz velük.
2020. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!