Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudok megbízni magamban...

Hogy tudok megbízni magamban és hatarozott lenni mások előtt?

Figyelt kérdés
Már rég óta szólózok (táncban) és gyakoroltunk. Ott volt rajtam kívül 2 csapattársam és a tanár. Ekkor teljesen zavarba jöttem görcsöltem és nagyon nem ment. Akik ott voltak 2 en írtak nekem támc végén hogy láttak hogy majdnem sírtam, és nem tudom mi lehetett a baj, hiszen itthon ment az egész. Kérlek segítsetek

2021. ápr. 17. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem önbizalomhiány, hanem lámpaláz.

A legnagyobb hírességeket is elfoghatja, ha publikum előtt produkálják magukat.

Gondolkodj pozitívan! Nincs miért aggódnod. Minél inkább arra gondolsz, hogy mit fogsz elrontani, annál valószínűbb, hogy meg is teszed.

Soha ne felejtsd, hogy ez az egész nem számít olyan sokat. Azért vagy ott, hogy jól érezd magad, és a tőled telhető legjobbat add. Még ha nem is lesz a világ legjobb szereplése, az nem a világ vége.

2021. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 10 évet töltöm hogy táncolok és eddig nem volt lánpalázam soha a 10 év alatt
2021. ápr. 17. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez lehet életkorfüggő is. Pl. akinek gyerekkorában nem alapozták meg a megfelelő önértékelését, még simán ellébecol tinédzserkoráig, de legkésőbb fiatal felnőttkorban ki fognak robbanni a tünetei ennek. Így lehet, hogy eltáncikálsz tíz évig, csak amikor berobban a felnövés, akkor rögtön robbannak a gyerekkorban beásott aknák. Persze ha a 30-40. év közti évtizedről van szó, akkor emögött valami mást kell keresni már.

Visszatérve a kezelési módjára, hosszú távra a pszichoterápia is jól működik, de ha instant megoldásra vágysz kizárólag ebben az egy kérdésben, úgy a kineziológia segít, aminek egyik fő specialitása a blokkoldás. Zenész ismerőseimtől tudom ezt, ezt ajánlják fellépési parára.

2021. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még tini vagyok
2021. ápr. 19. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell az emberek előtti táncot. Kérjed meg szüleidet, barátaidat, hogy nézzék végig az előadásod. Eleinte furcsa lesz, de megszokod.
2021. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!