Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha senkiben...

Mit csináljak, ha senkiben nem tudok megbízni?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy én szó szerint egy emberben sem tudok már teljes mértékben megbízni, és emiatt csak nagyon sekélyes baráti kapcsolataim vannak, illetve a párkeresésben is igen nagy gondot jelent számomra ez. Folyton kételkedem mindenkiben, és sosem vagyok biztos abban, hogy éppen nem hazudik nekem a másik. Tudom, hogy ez egy nagyon taszító tulajdonság, de egyszerűen nem tudom, hogy ezt hogyan kéne legyőznöm. Sokszor próbáltam már, de nagy változást eddig még nem sikerült elérni. Van itt még esetleg olyan, aki szintén ilyen? Tudtok olyan tippeket írni, amik segítenének elindulni a javulás útján? Komolyan nagyon frusztrál, hogy senkinek nem hiszek, mert ezt a viselkedést nyilván nem érdemli meg mindenki. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. nov. 9. 16:58
 1/3 laszlozoltan válasza:

"Bárki bármit mond,kétkedve fogadd, s nem ér csalódás"

gondold ezt át és rájössz érdemes ezt minden esetben számontartani, esetleg kőbe vésheted.

egy francia filozófustól való,azt hiszem.

üdv. zoltán

2019. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt le vannak irva kit hogy neveltek es mi varhato igy felnötten.

Az aljan vannak a pontok amiben szo van a bizalomhiany okairol is


[link]

2019. dec. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 10. Pontban ir rola
2019. dec. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!