Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján tudom eldönteni...

Mi alapján tudom eldönteni hogy INFJ vagy ESTP vagyok-e?

Figyelt kérdés
Mivel súlyos stresszben éltem életem nagy részében most meg depressziós vagyok ezért jöhet ez a kettő szóba. Mindkettőből van sok igazság ami rám jellemző. Sokak szerint durva és erőszakos illetve nyomulós vagyok ez ugye ESTP jellemzői. De nagy bennem a megfelelési vágy és foglalkoztat ki hogy érez irántam és ha valaki utál az zavar. Ez meg INFJ jellemző. Embereket is jól ki ismerem sokszor előbb mint az átlag. Vannak jó meglátásaim is de paranoiás is tudok lenni ez ugye a Ni funkció. Előzi meg a Fe. Ennek a két típusnak ugyanazok a funkciói csak fordított sorrendben. Hogy döntsem el melyik vagyok igazából? Ha depresszió van akkor ha valaki INFJ emiatt előjön egy ESTP arc és fordítva is igaz. Extrovertalt vagy introvertalt kérdést se tudom hogy melyik vagyok.

2021. ápr. 17. 16:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor nem merek önmagam lenni és alarcokat viselek bizonyos helyeken
2021. ápr. 17. 16:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kettő típus igencsak távol állnak egymástól, szóval szerintem rossz úton jársz. Amúgy miért nem töltöd ki a tesztet?

Én több év alatt többször is megismételtem, és minden alkalommal INFJ lett, egyszer INFP, de azok tényleg nagyon közel állnak egymáshoz.

2021. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régebben mikor gyógyszert zabaltam hat éve kb infj jött ki majd abbahagytam egy évre rá esfj lett majd átment estj be most meg ESTP szinte mindig. Estj azért nem lehetek mert teljesen mások a funkciók. Esfj se mivel nekem Se és Ni van és Fe dóm biztos hogy nem vagyok. Istp-n is gondolkodtam mert nagyon illik rám a leírás de túl erős a Fe m hogy utolsó legyen. ESTP leírása is passzol rám de régebben inkább illett az infj vagy isfj leírása.
2021. ápr. 17. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Kokrétan szinte ég és füld a kettő.


Amúgy hogy nem tudod azt eldönteni, hogy intovertált vagy extrovertált vagy?

2021. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Akkor csináld meg, mikor viszonylag nyugodt vagy és nem utálod a fél világot.

2021. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta rájöttem hogy E vagyok, tehát INFJ nem lehetek, meg magas Ni se így az ESTP az marad, de most felvetődött bennem az ESFJ.

Hát a teszten mostanába ESTP vagyok 80% E-vel, de pár éve még ESFJ voltam majd lettem ESTJ, most meg átmentem P-be.

2021. ápr. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!