Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen idegbeteg, toleran...

Miért ilyen idegbeteg, toleranciahiányos néhány nyugdíjas volt tanár?

Figyelt kérdés
Rossz vagyok matekból, ezért elkellett mennem korrepetálásra belőle. A falunkban pont volt egy idős néni. Sokan mondták, hogy nagyon szigorú (gondoltam csak akkor, mikor ideges). Az első nap mikor mentem, akkor nem volt semmi. De amikor elkezdtük, akkor sokszor nem értettem, akkor elkezdett ordítani, hogy miért nem tudom ezt, miért nem tudom azt. Sokszor dobálta a füzetemet, tollamat meg a kezemet meglökte. Sose mertem tőle kérdezni, mert féltem hogy nagyon leordít. De tényleg úgy ordított, hogy rendesen zengett tőle a ház, de amikor nem tanultunk, akkor tök rendes volt meg ellehetett beszélgetni vele dolgokról. Azóta váltottam.
2021. ápr. 19. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kivannak az idegeik, kicsinálták őket évtizedek alatt a kölykök.
2021. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, de ha én tudok viselkedni miért velem kell ordítani?
2021. ápr. 19. 17:16
 3/11 alletta ***** válasza:
92%

megviselte őt az élet.

neki alap, amit te nem értesz, ezt csak ordibálással tudja lekommunikálni.

2021. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor se értem, azzal jobb lesz?
2021. ápr. 19. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te ártatlan áldozat vagy a sztoriban. Nem tehetsz róla hogy mire te hozzákerültél addigra ő már roncs volt, de ő sem tehet róla hogy több évtizedes tanári pálya után már nem tud normálisan viszonyulni a tanulókhoz.
2021. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen tanár szar, csak még magának sem ismeri be, hogy alkalmatlan a pedagógusi szerepre. Ha nem bírja a gyűrődést, minek vállal korrepetálást?

Véleményem szerint nem az a jó tanár aki felkarolja a kitűnő tanulókat aztán őket tolja mint saját munkája gyümölcsét, mert csak a hülye nem tudja, hogy ők maguktól kitűnőek, nem sokat kell mozdítaniuk, sokkalta könnyedebben megy a fejükbe a tananyag.

Akartam is javasolni hogy válts tanárt, nem tudtok haladni ha folyton kiabál veled.

Nekem mondjuk olyan tanárom volt korrepetítor fősulin, egymásnak adták a kilincset nála, annyira profi módszerrel adta át a hallgatóknak a matek anyagot. Garantáltan mindenkit átvisz vizsgán vérbeli profi tanár. Sajnos nem mindenki ilyen. Nagyon nehéz jó korrepetítort találni.

2021. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fiatal korában is ilyen volt. Sok volt idősebb tanítványát ismerem.
2021. ápr. 19. 17:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Ők mesélték.
2021. ápr. 19. 17:41
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ő alapból nem alkalmas a tanári pályára. Keress egy másikat, kérdezz körbe hogy ki tud olyat aki jó.
2021. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már találtam rég :)
2021. ápr. 19. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!