Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek mit éreznek?

Az ilyen emberek mit éreznek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki folyton kibeszél mindenkit a háta mögött, olyan ocsmányságokat hord össze másokról, hogy a pofám leszakad, merő rosszindulat ez az ember, közben meg ilyen Diána hercegnős idézeteket oszt meg a Facebook oldalán az emberi jóságról és kedvességről, mintha akkora szent lenne. Az ilyen emberek vajon észreveszik, hogy mennyire képmutatók? Mi játszódhat le bennük ilyenkor? Persze mindannyian azok vagyunk valahol, de azért ennek is vannak határai, amit az ilyen álszent emberek bőven túlszárnyalnak. Ti ismertek ilyeneket? (amúgy nem vagyok az a pletykás típus, de ez az ember tényleg annyira nevetséges már, hogy csak röhögni tudok rajta kínomban...:D)

2021. ápr. 19. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek ilyen, nem tudom mi játszódik a fejében. Nem látok bele.
2021. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az a baj, hogy az ilyenek nem éreznek semmit.
2021. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen embereket mindig lekoptatom magamról, ha meg olyan társaságba kerülök ahol van ilyen személyiség, onnan minél hamarabb eltűnök. Ilyen embert nem hogy a hátam közepére nem kívánok, de még az életembe se. Ezek a kétszínű, patkány és a nárcisztikus személyiségek, élvezik az álbarátságukat aztán ha eltűnnek körülötte az emberek csak csodálkozni tudnak, de akkor sem magukban keresik a hibát.
2021. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ismerősöm, aki full negatív volt (bár sosem mutatta magát másnak). Egyszer jegyeztem meg neki, hogy túlzásba esett, azóta megszakította a kapcsolatot. :D

Valami nincsen rendben nála az biztos, ha ennyire negatív. Lehet befásult, vagy csak nincsenek céljai.

2021. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen embert én is, sajnos többet is, viszont belőlük kiindulva azt mondanám, hogy nem igazán éreznek semmit sem.

Egyik ilyen ismerősömnek egyszer én is tettem megjegyzést (nem voltam bunkó, kedvesen megfogalmaztam a véleményem), de természetesen én voltam minden rossz :D és megszakította a kapcsolatot nem sokkal később.

2021. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
látom ismered B.Gábort!
2021. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!