Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok,kockahas vagy aputest?

Lányok,kockahas vagy aputest?

Figyelt kérdés

#kockahas #szálkás #elhízott #teltebbek #veknyabbak
2021. ápr. 20. 20:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%
Fiúként mondom, hogy a sportos fiúkra bukik a lányok 90%-a. A túlsúlyt majdnem minde csaj kerüli, úgy undorodnak tőle, mint a büdös szhartól. És teljesen érthető is, saját tapasztalatból mondom, extra túlsúlyosként. Élni is hányinger ebben a testben, nemhogy másnak még bámulni.
2021. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
31%

#11, sajnálom, hogy nem találkoztál még olyan nővel, akinek nem az a legfontosabb, hogy bámulhassa a fickóját. De attól még vannak ilyenek.

Üdv,

egy aputestű pasi csaja. :)

2021. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

"A kettőközt nincs semmi?"

De, a lányok... :-D

2021. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
64%

#7

Amit linkeltél.. 😮☺️ wow


Csak is a sportos alkat jön be. Tehát a kérdésre a válasz: kockahas

2021. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
37%

Nekem meg elegem van már ezekből a kockahasukkal foglalkozó cérnametéltekből. Férfi-e az olyan agyilag, aki még 80 kiló sincs, és azt mondja, jaj istenem, 75 vagyok, le kell karcsúsodni 68-ra. Zseniális! Nem, nevetséges. Egy srác legyen vállas, izmos, masszív. És annál bizony egy közepes pocak is jobb, mint két nevetséges kapanyél lábra tűzött, darázsderekú kocka- és bordakiállítás. Nagyon nem jó irányba mennek szerintem a dolgok. 70 kiló sincs, és a darázsderekát keskenyíti férfi létére. És azt hiszitek fiúkák, attól lesztek "erősek", hogy ki se látszik a fejetek a ronda télapószakáll mögül? Azt közben vékonyabb a testetek a csuklómnál. És adogatjátok egymásnak a kulcsot a hülyeséghez...


Persze, 11-es, én is azt mondom, hogy egy férfinak ne legyen körtokába foglalva a feje, hányingerem is lenne tőle, de azért az nem öt kiló plusznál kezdődik, hanem ötvennél, a legtöbb fiúka viszont a tíz kiló mínuszából akar tizenötöt, miközben meg semmi válla, combizma. Az mért nem zavarja őket? Szerintem sokkal fontosabb, hogy egy férfi magas és vállas legyen, mint hogyan barázdálódik a hastájéka a ruha alatt.

2021. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%

Csak azt nem tudom, hogy miért kell akár csak az egyik oldalt is fikázni, mint ahogy a 15-ös is tette?


A szépség mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok. Kinek ez, kinek az tetszik. Ennyi.

2021. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%
Ízlésen csak hülyegyerekek veszekednek, mert intelligens ember felfogja, hogy a szépség szubjektív. Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.
2021. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
73%
Amikor szeretsz valakit, meg az aputest is kockahasnak tunik :)
2021. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
0%
2021. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a vékonyak jönnek be.
2021. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!