Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők mit csinálnak az interne...

A nők mit csinálnak az interneten?

Figyelt kérdés
Miért vannak az interneten? Miket néznek olvasnak? Milyen oldalakat látogatnak? Mennyit használják 1 nap? Mit akarnak az internet miatt megismerni? Mi foglalkoztat 1 nőt ha internetezik?
2021. ápr. 20. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én például dolgozom az interneten, ez a munkaeszközöm.
2021. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az nem érdekes....azon kívül?
2021. ápr. 20. 21:17
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanazt, mint a férfiak.

Infókat szerezni, szórakozni, dolgozni, tanulni.


Én pl. a neten keresztül tanultam meg több nyelvet, az internettel dolgozom, szabadidömben meg sok érdekes elfoglaltságot tudok találni

2021. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Miből gondolod, hogy egy nő mást csinál, mint egy férfi?
2021. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még ugyan nem számítok felnőttnek, de válaszolok.

Igazából a közösségi oldalakat leginkább csak a kommunikációra használom, meg hogy megkukkoljam az ismerőseim. A YouTube az egyetlen kivétel, itt igazából bármit szívesen nézek. Olvasni is mindefélét szoktam, ami éppen újdonság és érdekel.

2021. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

"Miért vannak az interneten?"

Amiért a férfiak.


"Miket néznek olvasnak?"

Nézni filmeket, sorozatokat és különböző YouTube videósokat (főleg a hobbijaimhoz köthető alkotókat) szoktam, míg olvasni képregényeket, könyveket, amiket valamiért nem tudtam megvenni, híreket, tanulmányokat, interjúkat és híreket.


"Milyen oldalakat látogatnak?"

YouTube, Instagram, SkillShare, pár filmekkel és irodalmakkal kapcsolatos weblap és azok, amiket a tanulmányaimhoz használok.


"Mennyit használják 1 nap?"

Attól függ, hogy hol vagyok és mit csinálok. Ha utazok semennyit, maximum az üzeneteimre nézek rá, míg máskor (például ma), legalább nyolc órát gép előtt töltöttem.


"Mit akarnak az internet miatt megismerni?"

Semmit nem az internet miatt szeretnék megismerni, hanem a már meglévő ismereteimet és érdeklődéseimet szeretném kibővíteni.


"Mi foglalkoztat 1 nőt ha internetezik?"

Az adott téma, amivel foglalkozok.


Elképzelni nem tudom, hogy szerinted a nők internetes jelenléte miért lenne más, mint a férfiaké.

25/N

2021. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem munkaeszközöm, így azon kívül nem vagyok fent sokat, mert terheli a szememet. De pl. itt olvasgatok, kérdezek, vagy válaszolok, facebookon és instán vezetek egy kutyás oldalt, egyeztetek ismerősökkel, családdal közös programról, tájékozódok teljesítménytúra lehetőségekről, menetrendet, útvonaltervet keresek, térképet nézek, webáruházból rendelek (háziállatos cuccokat, háztartási termékeket). De ez összesen sokkal kevesebb idő, mint amennyit a munka kitesz. Elfárad a szemem és ez akkor is rákényszerítene elszakadni az internetről, ha amúgy nem lenne igényem másra.
2021. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Hát egész nap recepteket keresünk, webshoppingolunk, meg tanácsokat osztogatunk gyereknevelésről.

Édes istenem, mi ez a sok értelmetlen kérdés ma? 🤦‍♀️

2021. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Információt szerezni és szórakozni. Van aki drasztikusan más dolgokra használja, mint ez a kettő?
2021. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő mert pl amíg valaki dolgozik Mari néni lehet csak Gizi nénivel trécsel az új piaci árusról de amúgy előttem szépen megírták
2021. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!