Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennetek, ha az internetes...

Mit tennetek, ha az internetes baratotok ezt csinálna?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, ő német és 6 évvel idősebb. Sokszor kér intim kepeket rólam, egyszer küldtem, de annak már vagy két éve. És azóta ír az idő 40%-ában. Egyébként rendesen beszélgetünk, de mikor előjön ez a téma már nem tudok mit csinálni.. ő is küld képeket a peniszerol, amit utána kitorlok és nem reagálok rá. Nem akarom letiltani, mert egyébként rendesen beszélgetünk. De ilyen esetekben hogy reagáljak? (Egyébként majdnem sose ír vissza, vagy csak 2 nap múlva , ha más témáról van szó )

2017. júl. 1. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

En is ilyen vagyok xD

16/f

2017. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dóra Bereczky válasza:
Írd meg neki,hogy ne küldjön ilyen képeket,vagy letiltod
2017. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Csak arra kellesz neki, ha ez neked nem jó akkor tiltsd le. Nem rendes, ha kéretlenül ellát téged a pénisz képeivel, bunkó paraszt, csak ezt még nem akarod belátni.
2017. júl. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Messze lakik, szex nem lesz valószínűleg.

Sűrűn van merevedése, így amikor leül a gép elé és esetleg unja a felnőttfilmeket vagy csak veled beszélget tőled kér nyersanyagot a művelethez.


Mivel egyszer már adtál neki nem fog leállni, mindig be fogja nyújtani az online kérvényt újabb erotikus, intim képek után. Tehát vagy megeteted (küldesz képet) vagy letiltod.


Javaslat: küldj nekem fehérneműs képeket.

2017. júl. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez aztán a komoly "barátság"!! Intim képek küldése...nos élőben még nem is láttad a palit, de a csöcsöd meg a bulád már megmutattad neki!


GRATULÁLOK AGYAS!

2017. júl. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!