Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megijedtetek mikor rájöttetek...

Megijedtetek mikor rájöttetek hogy sok személyiségi hibátok van?

Figyelt kérdés
Úgy őszintén, le mernétek irni hogy milyen hibáitok vannak, és hogy dolgoztok-e rajta. Úgyis névtelenek vagyunk, nyugodtan bevallhassátok. Köszönöm előre is.

2021. ápr. 21. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg hibám van, idióta családdal élek 17 éve.
2021. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor belevágtam az önismereti utamba úgy jó másfél évtizede, akkor arra kellett rádöbbennem, hogy nem is vagyok annyira utolsó aljadék, mint amilyennek addig hittem magam. Egész életemben gyűlöltem magam, ezt kaptam otthonról, ezt nevelték belém és ezt hozta a bántalmazó családom, pszichológus segítségével sikerült kibogozni az érzelmi világom és eközben rá kellett jönnöm, hogy bár van egy csomó hibám, ezek nem jelentik a világ végét, nem vészesebbek az átlagnál és nem határoznak meg engem, főleg nem egy életre. Több hibám tudtam is korrigálni megfelelő tudatosságal és káros viselkedési minták átírásával. Most meg már negyedannyira se vagyok empatikus mint akkoriban, szóval simán szarabb ember vagyok mint 15 éve, de ma már a hibáimmal is simán együtt tudok élni :D
2021. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyám fiút várt, és csak én lettem. Lány lettem, ezért nem szeretett soha. Ez csak nemrég derült ki. Az élet annyira bonyolult. Sajnos rengeteg gyűlöletet kaptam én is, gyerek korom óta agyalok öngyilkosságon. De nem akarom a lelkemet az ördög kezére adni. Megálmodtam, hogy azt várják hogy megöljem magam. Ezért nem tehetem meg. Kivárom a halálomat, nem végzek magammal. Az élet nem kimélt, de mégis élek. De már nem sajnálom magam. Sokáig sajnáltam magam, de már nem ölök ebbe felesleges energiát. Csak várok.
2021. ápr. 21. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:

3 Kivárhatsz, szenvedhetsz, feladhatod előre az egész életed, de mondd.. nem lenne jobb legalább megpróbálni kikecmeregni a saját börtönödből? Nem lenne jobb megpróbálni meggyógyulni?

Engem se szerettek a szüleim, 14 éve, hogy semmilyen kapcsolatot nem tartok velük. Majd 4 év terápia és önismereti csoport kellett, hogy talpra álljak, de talpra álltam.. Küldözttem és megtérült. Nem gondolod, hogy így több esélyed van arra, hogy jó is történik veled, mint a tehetetlen várakozással? Fektess magadba, tedd magad az első helyre, csak azért se hagyd nekik, hogy nyerjenek.

2021. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, Mo.-n mindegy.
2021. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem személyiségzavarom van.

Akármennyit dolgozok rajta, soha nem fogom tudni teljesen legyőzni.

2021. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!