Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért hallucinálta...

Szerintetek miért hallucináltam? Rendesen megijedtem.

Figyelt kérdés

Középiskolában utált az egyik osztálytársam, sokszor megalázott megvert stb.


Vártam a buszt, álltam a pályaudvaron láttam, hogy jön 3 alak, nem vagyok benne biztos, hogy ő volt sőt 100, hogy nem ő volt viszont én határozottan láttam,hogy ő az és felém jön. Gyorsan elfordultam, hátha nem vesz észre. Bemeséltem magamnak, hogy odaállt mellém. Az agyam mondogatta ne nézz oda ne nézz oda. Egyszer csak köhögött. Én határozottan azt hittem ő az, a hideg is kirázott. Majd összeszedtem a bátorságom hátra néztem és 3 harmincas nő volt az. Én úgy megkönnyebbültem. Viszont aggaszt a dolog, hogy hogy képzelhettem br ilyet.


2018. nov. 13. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert rohadtul félsz tőle. Viszont a helyedben elmennék pszichológushoz, mert nem normális, hogy nem dolgoztad fel és tudat alatt még mindig félsz.
2018. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Az agy úgy próbálja először felismerni a dolgokat, hogy mi mire hasonlít. Ilyenkor adódnak hülye félrenézések.

2. Tudat alatt működik a védekezőösztön. Jól beléd vésődött, hogy azt az alakot kerülni kell.

3. Véletlen dolgok - egy szag, egy hang, bármilyen érzet, ami még hozzá kapcsolódik - előhozza a régi emlékeket.

Ezek sösszege: BUMM. Ha az illető miatt évente 1-2-szer szar érzésed van, azt meg kellene beszélni baráttal vagy terapeutával.

2018. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokan nem latnak elesen messzebbre. Sok no ugy nez ki,mintha ferfi lenne.

Jarj kuzdosportra,ott megtanitanak verekedni. ( kulonosen: utcai harc,mma,kempo) Magabiztosabb leszel,stb. Kevesbe fognak tudni buntetlenul megverni. Na meg ott vannak az edzotarsak is,ha kell. Legabbis nslunk az edzom megmondta,h ,ha baj van,csak szoljak,h egy szovetseg vagyunk.


A pszichomokus nem tanit meg fa.sza balegyenest utni vagy ko-t. Az csak lesziv 30 ezer huffal alkalmankent a semmiert.

2018. nov. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!