Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érez az adott ember ebben...

Mit érez az adott ember ebben a szituban?Sétálok,ő jön kocsival,amikor összenézünk,és ott jön el mellettem,akkor felmutatja a középső ujját.Anno jóban voltunk úgy tudtam... Én azóta is szeretnèm vele tartani a kapcsolatot,írok,hívogatom,de...

Figyelt kérdés
ő ebben nem partner.Nők vagyunk.Nekem ő egy anyapótlék.
2021. ápr. 21. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak ti tudjátok hogy mi volt ennek az előzménye, ok nélkül senki nem elutasító valakivel akivel anno jóban volt. Valaminek kellett hogy történjen köztetek, talán csak annyi hogy nem értett egyet valamivel amit mondtál, és besértődött.

Ezek után ez a bemutatás gondolon abból ered, hogy nem érted meg hogy nem kér belőled. Hívogatod, írogatsz neki, ő pedig nem válaszol. Ebben az esetben ez már zaklatás, és ha neked ennyiből nem esik le, akkor gondolta, hogy ha bemutat, talán felfogod hogy nem akarja hogy az élete része legyél. Talán azt reméli hogy te is megsértődj rá, és ne hívogasd többet.

2021. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Szóval zaklatod, aztán meg csodálkozol, amikor beint.. Vajon miért nem akar veled barátkozni.
2021. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha hívogatod, írogatsz neki, de ő nem válaszol, akkor békén kell hagynod, különben könnyen feljelentve találhatod magad. Lehet, hogy nem meri megmondani, hogy nem kér belőled, mert fél a haragodtól/bosszúdtól vagy akármi, ezért inkább nem válaszol, hátha leállsz.
2021. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!