Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szinten határozza meg...

Milyen szinten határozza meg a személyiségünket az, hogy hanyadiknak jöttünk a családba? Milyen egy tipikus nővér/bátty, húg/öccs, középső gyerek vagy egyke?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy két egyforma ember nincs, és nem lehet senkit ezek alapján kategorizálni, de mégis hallottunk már középső gyerek szindrómáról. Ti milyen tulajdonságokat társítotok egy nagytestvérhez, kistestvérhez, középsőhöz, egykéhez?
2018. aug. 19. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok


bocs


[link]


Olvastam, megggyőző.

2018. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

titka eset, hogy normális ember legyen a legidősebb fiúból..a lányok brutál jók elsőnek..


a gyerekek életképessége, versenyképessége szerintem egészen az utolsó gyerekig növekszik..és a humorérzékük is

2018. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rrrritka
2018. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lettem másabb az öcsém születése után.


Első gyerekként (lány) én kettőnk közül fiúsabb,"macsóbb","tökösebb" vagyok. Ő inkább hisztis,akarnok illetve a szülői elkényeztetés hatására kényes.

(Persze ha őt megkérdezném ő is csupa rosszat mondana).


Annyi,hogy az öcsém tervezett gyerek,én meg becsúsztam... Innen lehet sejteni kit hogyan bíráltak el és neveltek. Sajnos nem volt egyenlő az arány.


A többi állapotbeli szerepről semmit nem gondolok vagy társítok. Max annyit,hogy az egykéket irigylem.

2018. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!