Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is szoronganak éjszakánk...

Mások is szoronganak éjszakánként? Mi segít?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért szorongsz? Én pl a magány miatt(érted oda bújnék valakihez már)

vagy a holnapi nap miatt

vagy mai nap miatt

2021. ápr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja amúgy meg az utolsó kettőre az hogy leszarok mindent

csak annak vannak következményei

2021. ápr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hulyebbnel hulyebb aggodalmak jonnek elo. Plusz szorongas feldsleges dolgokon pl egy munkahelyi email..

Nem tudom teljesen mi szunteti meg, mondogatom magamnak h csajszi ez baromsag sz.rd le. Valamennyire elmulik de ugye azt nem tudom megakadalyozni h felmeruljon a gondolat.

Pedig most is kb mar a fejem fajt olyan faradtnak ereztem magam, aztan nesze..tudom hogy nincs ertelme.

Arra is gondoltam hogy az lehet a baj h nem fizikai munkam van, de amikor az volt es hullafaradt voltam akkor is szorongtam , nem tudtam aludni..gyari hibas lehetek vagy mi.

Lehet hogy egy nyugodtabb kornyezet segitene, haz udvarral ahol ketkezi munka is van. Ami kikapcsol. Aminek ertelme is van. Parom szuleinel ha ottvagyunk elszoszolunk az udvaron, kertbe es ott mindig jót alszok.

2021. ápr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én úgy alszom mint a bunda. Csak komoly problémáknál szoktam agyalni. (Szakítás, munkahely váltás, stb)
2021. ápr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szorongáson magán nem, a gyökérokon kellene segíteni.
2021. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nappal nyugodt vagyok, éjjel szorongok. Két hét múlva vár rám egy nagy hasi műtét, egyfolytában ezen kattogok. Ha túl leszek rajta, és látom a gyógyulást, el fog múlni.
2021. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt!

Magány, önutálat, kilátástalanság, egészségügyi problémák, csalódások, félelem a jövőtől, az emberektől, sérelmek. Nagyjából ezek a problémáim. Próbálok küzdeni, de este az ágyban rámszakad minden.

2021. ápr. 22. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam is elő-előfordul, de (lekopogom) nem mindennapos szerencsére. Ilyenkor teljesen egyedül vagyok a gondolataimmal és mindenféle badarságon rágódom, agyalok.. ami pedig szorongásban záródik.

Általában magány, a következő nap egyes pillanatai, valamint már megtörtént dolog miatt kezdődik.

Nekem eddig az segített, hogy zenehallgatással alszom el. A zenére összpontosítok, nem a hüly3 gondolatokra és jó dolgokra koncentrálok.

Viszont kitartást mindenkinek, akinek hasonló gondjai vannak! :c

2021. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!