Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi úgy, hogy kiapadt...

Más is érzi úgy, hogy kiapadt minden örömforrása?

Figyelt kérdés
Közönnyel nézek mindenre, ami régen fontos volt nekem. Végtelenül üres minden. Csak telnek a napok. Ugyanúgy végzem a kötelességem és a hobbijaim is, de már csak robotpilóta üzemmódban.

2021. ápr. 22. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Egyéni szociális probléma. Minden csak rajtad és hozzáállásodon múlik.
2021. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én egyáltalán nem érzem úgy, sőt, találtam teljesen újakat is :D
2021. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mennyi idős vagy és milyen nemű?
2021. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas, hogy leszavazták az 1. válaszomat. Úgy tűnik, egyeseknek ez a boldogságuk forrása, hogy leszavazgatnak másokat. De kívánom, hogy ettől nagyobb boldogságuk ne is legyen.
2021. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért pontozták le, mert teljesen haszontalan. Nem baj, ha nincs mondanivalód egy kérdés kapcsán, de akkor legalább ne szólnál hozzá, főleg nem ilyen pökhendi stílusban.
2021. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Mi haszontalan van abban, hogy csak saját magának köszönheti, hogy így érez, ez pedig egyéni szociális probléma.


Én nem így érzek, és teszek is azért, hogy boldog legyek. Nem rinyálok és sajnáltatom magam, mint a kérdező, aki csak önvisszaigazolás miatt írta ki a kérdést.

2021. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk aki depressziós az nem saját magának köszönheti és nem feltétlenül sajnáltatja magát. És ennyiből simán lehet hogy a kérdező depressziós. Persze ehhez egy kicsit több empátia meg érzelmi intelligencia kellene.
2021. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezt érzem. Szerintem ez valahol azzal jár, hogy most a napjaim nagy részét otthon töltöm, többnyire egyedül vagyok, minimális inger ér, szinte minden nap egyforma és monoton, kevés emberrel beszélek és találkozom, szinte soha nem történik semmi, nincsen sikerélményem stb. Hiába próbálom feldobni valamivel a napot, hogy tartalmasabb legyen és jobb kedvem legyen, tényleges különbséget nem hoz... szoktam tanulni, foglalkozni a hobbijaimmal, sétálni, filmezni, olvasni stb., csomó mindent, de igazából olyan minden mindegy, hm, ezzel is elment egy nap, de jó. Régen szinte bárminek tudtam örülni, nagyon sokat nevettem, általában jó kedvem volt, vidám voltam, pozitív stb., most kb. ennek az ellentettje.
2021. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!