Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetném el, hohy ne a...

Hogyan érhetném el, hohy ne a súlycsökkenés adjon vígaszt (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Lement a súlyom, de ez boldogságot adott, aztán felhízlaltak. A kezdetekben jó volt, mert körbevettek az emberek és biztonságban éreztem magam, de most már mindenki el van foglalva a dolgaival és, mivel kikerültem a közegből (máshova kerültem, hogy rendbe jöjjek) nem is keresnek és, ha én közeledek, távolságtartóak. Ez így a helyes és normális, nekem mégis fáj és a súlyomon élem ki. Szenvedélyesen elhagyogatom az ételeket és büszkén nézegetem a mérleget, de közben a másik hang meg rázogat vissza a valóságba.

Most tanulom elengedni a múltbéli embereket, illetve nyitni az új helyen (ami nem megy, mert idegesítő és nevetséges, kínos természetem van) viszont meg kéne tanulnom a mérleget és fogyást mint örömforrást elhagyni és, ha fáj valami, másban keresni vigaszt.

Mit tudtok javasolni?



2018. okt. 27. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdj el utánanézni az egészséges táplálkozás előnyeinek-hátrányainak, és próbálj aszerint élni. Meglátod, sokkal szebb lesz a bőröd, a hajad, jobb kedved lesz, jobban fogod magad érezni, frissebb leszel, könnyebben kordában tudod tartani a súlyodat (fogyásra-hízásra egyaránt igaz), stb, ez igazi változást fog hozni az életedben. Menj el kocogni, és vezesd naplóban, hogy mennyi ideig kocogtál egy-egy alkalommal. A kocogás boldogság hormonokat termel. Egészséges táplálkozás+mozgás hatalmas lendületet ad az életednek, neken teljesen megváltozott, kicserélődtem! Könnyebben veszem az akadályokat, magabiztosabb lettem, kiegyensúlyozottabb. Egy rendszer került az életembe, ami nagyon jót tett. Mindenhol ezt szajkózzák, én mégsem akartam elkezdeni ezeket, de egyszer erőt vettem magamon, és azóta már bánom hogy nem hamarabb kezdtem el! Én ezt tudom neked tanácsolni, sok sikert kívánok!
2018. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!