Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel lehet pótolni egy...

Mivel lehet pótolni egy barátnőt?Mi az ami van olyan jó mintha barátnőm lenne?

Figyelt kérdés
Vannak emberek akiknek párjuk van,élnek szexuális életet is.Én nem tartozom közéjük.Van valami,ami miatt én is elérhetném azt a szintet mint ők?Valami ami felér azzal,hogy valakinek barátnője van és szexuális életet él?

2021. márc. 28. 07:38
A kérdező szavazást indított:
Vannak dolgok amik vannak olyan jók mintha az embernek párja lenne
Egy barátnőt,társat nem pótolhat semmit.
Lehet csinálni olyan dolgokat,amik mellett nem is hiányzik egy társ.
31 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mi az ami akkora örömet okoz egy embernek hogy felér egy orgazmussal?
2021. márc. 28. 07:39
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél egy guminőt, ha ezen a szinten vagy, hogy azt hiszed hogy egy személy bármi mással pótolható.
2021. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es olyasmire gondolok hogy valami tevékenység,ami akkora boldogságérzetet ad,hogy nem is kell mellette társ.Ha van ilyen.
2021. márc. 28. 07:49
 4/14 DeMoR ***** válasza:
92%

Túlértékeled a párkapcsolat létét és a szexualitást magát. (Gondolom azért mert nincsenek..)


Sem barátnőre, sem pótlásra nincs szükséged, neked inkább önbizalom/önelfogadás kell. Amíg az nincs, minden más felesleges és egészségesen nem is lesz. ^^


Btw, szerintem egy pár, aki támogat, nem pótólható. (Ha pároddal olyan mély intimitási szinten vagy, mint amin kell) ;)

2021. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
84%
kutya, macska, tarajos sül
2021. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Igaziból a párkapcsolatok nagy része nem olyan, mint amilyennek az emberek elképzelik. A házasságok fele végződik válással és ennél nagyobb arány végződik a kapcsolatok közül szakítással, mert az emberek túlmisztifikálják és pozitívabbnak képzelik, mint amilyen.


Szerintem sokan azt gondolják, hogy jobban fogják csinálni, mint a szüleik. Szerintem a többség viszont, még a szülei szintjét sem üti meg, megnézve a válàsok számát és az iskolás gyerekeket.


Innentől kezdve nem egy nagy ördöngősség ezt párkapcsolat nélkül elérni. Kell hozzá 2-3 nagyon jó barát, akiket mindig felhívhatsz, esetleg egy pszichológus, aki mindig meghallgat, 5-6 haver, akivel tudsz programokat szervezni, olyan programok, amiket élvezel. Munkahelyi sikerek és valószínűleg boldogabb vagy, mint a párkapcsolatban élők többsége.

2021. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

A hobbik jó része olyan, hogy ragyogóan ki tudja tölteni az űrt, amit egy párkapcsolat hiánya okoz, már akinek egyáltalán okoz.

Találj ki valamit, gyűjts érméket, sárkányrepülőzz, veteránautózz, modellezz, találj valamit ami leköt és amiben ki tudsz teljesedni, aztán azt csináld komolyan. Egyrészt utána már beszippant maga a társaság is, sosem leszel egyedül, az elért sikerek pedig kárpótolnak majd mindenért.

Én pl. érméket gyűjtők elég komolyan, és a klubélet, a börzék, az árverések, a publikációk úgy lefoglalnak, hogy eszembe sem jut hogy bármi hiányozna az életemből, sőt ha lenne párkapcsolatom valószínűleg szakítani kellene mert nem jutna már rá elég idő.

Persze biológiai szükségletek ettől függetlenül vannak, de annak kezelésére nem kell párkapcsolat, elég ha van egy/két jó telefonszámod.

Én a magam részéről olyan jól elvagyok így magamban, hogy eszembe sem jut hogy barátnő kellene, így is minden percem be van táblázva. A te bajod szerintem most az hogy unatkozol, és azért kattogsz azon hogy mi hiányzik, vagy mit csinál más.

2021. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Olyan, hobbi, ami tényleg hosszú távon leköt, olyan munka, ami jól fizet és majdnem hobbi is lehetne, szereted csinálni. Mellette k/rvázni.

Esetleg valami háziállat mellé és kész.

2021. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Persze biológiai szükségletek ettől

függetlenül vannak, de annak

kezelésére nem kell párkapcsolat, elég

ha van egy/két jó telefonszámod"

Prostira gondolsz? Mert az nem adja meg azt mint egy csaj akivel jóban vagy. Mert a prosti csak a pénzért dug veled és elélvezni sem fog.

2021. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egy barátnőt,társat nem pótolhat semmi"

De attól még vészesen túlértékeled a párkapcsolatokat ÉS teljesen fordítva ülsz a lovon.


Tovább vinném a hobbis gondolatmenetet: találsz néhány olyan hobbit magadnak, amiben kiteljesedsz, legyen az állattartás, sportolás, kreatív hobbi, tájkertészet vagy bármi más.

Ennek folyományaképp:

- ha a járványügyi helyzet majd engedi, tudsz a hobbidhoz kapcsolódó eseményeken részt venni, új embereket megismerni

- ha neten ismerkedsz, lelkesen és összefüggően tudsz mesélni arról, hogy mit csinálsz a szabadidődben (vs. "munka után netflixet bámulok és azon kesergek miért nincs csajom)

- helyén tudod azt kezelni, ha a leendő barátnőd nem minden percét veled tölti.


Nálam amúgy a hobbi az egy mérték is: ha nyűgnek érzem, hat ökörrel kell elrángatni a hobbimtól ahhoz, hogy egy fél órára leüljek a másikkal kávézni, akkor az már veszett ügy.

2021. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!