Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagáljak ha egy érzéketl...

Hogy reagáljak ha egy érzéketlen szívtelen/pszichopata embernek neveznek?

Figyelt kérdés

Nem voltam mindig ilyen kb 3 éve történt velem egy nagy törés az életemben (szakítottam a barátnőmmel), és azóta nem érzek semmit se örömöt, se bánatot,szeretet,szimpátiát szóval semmit,sírni sem tudok...tudom hogy ez így nincs rendben de nem tudok mit tenni ellene, bárhogyan is próbálok csak egy színjáték amit néha előadok embereknek, de észre veszik rajtam hogy nem vagyok teljesen "normális" és ezért nem is nagyon kedvelnek, mert nem közelítek feléjük.


Nem is bántok senkit nem vált ki belőlem semmilyen érzést ha mást látok szenvedni...régen legalább sajnáltam vagy valami, de most már azt sem.


A probléma tegnap volt a legdurvább amikor anyám elmondod minden érzéketlen,undorító,gonosz,szívtelen embernek...ez sem váltott ki belőlem semmilyen érzést csak azt, hogy jó lenne más embernek lenni.


Az öngyilkosságon gondolkozok mindennap nem akarok teher lenni a szüleimre meg senkire, ha ilyen lelki szegény vagyok akkor lényegében semmi hasznom nincs...ahogy anyám is mondta.


Mit csináljak magammal ha már nem tudok olyan lenni mit régen?


2021. ápr. 23. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
menj el pszichologushoz, ez bizony tenyleg nem normalis, de nem ok arra hogy megold magad ! egy szakember tudja hogyan segitsen
2021. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!