Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvileg Bordi vagyok. Jelenleg...

Chuckyhawk kérdése:

Elvileg Bordi vagyok. Jelenleg teljesen érzéketlen. Csak belső feszültséget érzek. Ez még Borderline vagy már azt is túlnőttem? Pszichopata lennék?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok többszörös trauma vagdosások alkoholizmus drog stb.

Borderline diagnosztizálva.mirtazapin(kedélyjavító)tiapridal(fesz.oldó)Rivotril(Csak ugy)

Mára csak a rivo maradt de semmit nem érzek csak belső feszültséget és közömbösséget minden és mindenki iránt.Tiapridalt 3 hete tettem le.Ez annak lehet a hatása vagy még a Borderlinet is képes voltam felülmúlni? :-(



2017. jan. 13. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem még mindig a bordi.

pszichoterápiára jársz?

2017. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

10évet jártam etrápiára.Nem bordival,Alkohollal.Bordival párszor voltam mg a kútvölgyibe de nem nagyon segített.Nyilván amig bennt feküdtem jobb volt.De ahogy hazamész ujra ugyanazokkal a gondokkal kell szembenézni.Nálam pl:Magány(szeretek egyedül lenni),sok munka kedvtelenség stb.

Ambulánsan pedig semmit nem használt.

2017. jan. 14. 13:13
 3/6 anonim válasza:

Borderline személyiségzavarból hogy lehetne hirtelen antiszociális személyiségzavar?...

Nem, ezek az érzelemmentes időszakok teljesen normálisak. Idővel majd elmúlik.

2017. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A borderline csak az utolsó diagnozisom,de ha ide leirom amivel eddig megbéjegeztek,Na az nem férne ki.
2017. jan. 14. 20:17
 5/6 anonim válasza:
Akkor is, a borderline személyiségzavarnál előfordulnak hasonló érzelemmentes időszakok, nem hiszem, hogy antiszociális személyiségzavarod lenne. Persze nem vagyok pszichológus.
2017. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na az sztem Én sem.
2017. jan. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!