Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért használják ki azt,...

Miért használják ki azt, akinek autója van?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre kerültem, pár hét és azon kapom magam, hogy én vagyok a taxi sofőr. Megint. Én is buszoztam anno évekig, soha senkihez nem kuncsorogtam be magam, hanem felszálltam a kib*szott buszra és hazamentem. Pofám nem lett volna megkérni senkit, hogy dobjon már el. Pláne nem ingyen. Én is vállaltam, hogy inkább fizetem a drága benzint, de egyedül vagyok, arra megyek, amerre akarok, nem kell elviselni senkit, nem kell kényszer-beszèlgetni... Ők is vállalták, hogy busszal járnak, komolyan nem értem. De nem szeretek nemet mondani, utána tuti lelkiismeret-furdalásom lenne. Így meg hülyének vagyok nézve.
2021. ápr. 24. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz nemet mondani akkor életed végéig furikázhatsz másokat.Le kell koptatni őket ,máskor más útvonalon kell menni,vagy meg kell mondani az igazat h nem vagy a taxijuk...
2021. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod magad kihasználni. Én úgy vagyok, hogy inkább utáljon mindenki, de jól érezzem magam, mintsem mindenkinek megfeleljek, de szarul vagyok. Amúgy is leszarom, hogy kinek mi a véleménye rólam.
2021. ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Emelj a fuvar dijon.
2021. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt használják ki, akinek autója van, hanem azt, aki hagyja magát. Mondj nemet és a probléma megoldva!
2021. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy egy fertőző nemibetegséged van, ami érintkezés útján terjed. Ez a jelenlegi helyzetben talán még jobban be is válik. 😁
2021. ápr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt használják ki aki hagyja magát.


Ha nem tudsz nemet mondani akkor találj kifogásokat. Például: nem arra megyek, a háromtagú családomért megyek, félek a koronától ezért nem ül senki sem az autómba,...

2021. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod magad. Akin "megérzik ezt a vérszagot", abból a lehető legtöbbet fogják kiszipolyozni. Ez természetes egyébként.
2021. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntsd el melyik fáj jobban, a hülyének nézés, vagy a lelkiismeretfurdalás. Jelenleg még utóbbi, majd ha átbillen a mérleg, akkor majd csinálsz valamit, addig felesleges ezen agonizálni
2021. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod őket kocsival ingyen furikázni, akkor miért furikázod őket? De komolyan. Egy 4 éves is megmondja, hogy "nem" és elég durván ellenkezik, ha nem akar valamit megcsinálni...
2021. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom, de nálunk az volt a szokás, hogy akinek autója van, az a munkahelyről hazafelé elvitte azt, akinek az az útvonal megfelelt. Arra ment a sofőr amerre szokott, és a buszmegállónál, metrónál kiszálltak az emberek. Szerintem ennyit az ember megtesz a kollégáiért, mert nem kerül semmibe.
2021. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!