Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fontos neked, hogy...

Mennyire fontos neked, hogy boldog legyél?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon fontos.
2021. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És boldog vagy? Ezt is meg akartam kérdezni, hogy sikerül is-e elérni?
2021. ápr. 24. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire szerencsétlen kérdést itt még nem olvastam, mint a fő kiírás.
2021. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
nekem is fontos
2021. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert úgy akartam kérdezni, hogy mennyire fontos, hogy boldog legyél, és az vagy e? A mennyire fontos alatt azt értem, hogy görcsösen rá vagy feszülve, már lemondták róla, vagy arany középút.
2021. ápr. 24. 14:11
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

inkább elégedett akarok lenni mint boldog.


Boldogsághoz nem kell sok számomra: egészség, nyugalom, párom, szex, kaja.. és már boldog is vagyok.


elégedettséghez ezeknél sokkal több kell.

2021. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a legfontosabb. Boldog vagyok.
2021. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a boldogságot aktívan mint érzelmet keresed soha se fogod megtalálni. Nekem nagyon fontos, de én nem úgy keresem hogy magamban meditálok hogy legyek már boldog, meg önfejlesztő könyveket olvasok.

Az a "trükk", hogy csináld azt ami neked rövid- vagy hosszútávon boldogságot okoz, és sz*rj le minden mást. Én szeretek gyik-re válaszokat írni, ezért ezt csinálom. Nyílván benne van az is hogy szertnék másoknak segíteni, de valójában nem ezért csinálom, hanem mert élvezem. Azért dolgozom programozóként, mert szeretek programozni és sokat fizet, amit szintén szeretek. Azért van kutyám, mert boldogságot okoz nekem a léte.

Nem érdekel hogy ki nem szeret és kinek mi a véleménye. Nyílván az építő kritikák érdekelnek, de az igazat megvallva ritkán fogadom meg őket. Ez egyszerűen ilyen.

Nem kell lemondani róla, passzívan kell keresni és nem aktívan.

2021. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
És azt még hozzátenném, hogy ne várj el túl sokat... a buddhisták szerint például ebben a pillanatban is boldog vagy, csak túlzottan el vagy kalandozva ahhoz hogy észrevedd. A boldogságot nem egy ilyen eufórikus érzésként kell elképzelni, ha eufóriát akarsz akkor heroinozz (nehogy! ezt csak viccből mondtam, bár igaznak igaz, de nem éri meg). A boldogság egy állapot, néha jobb, néha rosszabb. Meg vagy elégedve, teltnek érzed magadat, jó az egészséged, harmóniában vagy önmagaddal és a természettel.
2021. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindennél fontosabb lenne, de sajnos nem vagyok boldog. :(
2021. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!