Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tetszik a pasiknak? Vagy...

Ez tetszik a pasiknak? Vagy mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Tehát amikor pl. egy pasi félrelép, és a csaja összeverekszik a másik nővel, vagy csak egyszerűen 2 csaj megtépi egymást miatta, akkor ez tetszik a pasiknak? Vagy mire gondolnak, mit éreznek? Veled volt már ilyen? Próbáltad őket szétválasztani, vagy hagytad, hadd tépjék egymást? Ha az egyik nő "győz", akkor több esélye lesz a pasinál?

2021. ápr. 24. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Lenyugtattam őket és elhívtam egy 2in1-re
2021. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Férfi nőt nem üt meg.

Meghagyja ezt a csajoknak, had verjék egymást jó laposra.

Azok amúgy sem normálisak.

2021. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Tetszene, ha mezítláb verekednek
2021. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez mindenképpen imponálhat egy -kevesebb agysejttel rendelkező- pasinak. Az jöhet le neki, hogy érte verekednek, ami igaz is, és, hogy ő akkor most mekkora valaki, hogy nem is egy, de két nőt annyira "elcsábított", hogy azok érte verekedjenek. Nyilván, azért épeszű nő se ereszkedik le ilyen szintre.
2021. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem szabad közéjük állni. Nekem volt egy dilis barátnőm, szó szerint járt a pszihiátrián is. Volt,hogy féltékenységből nekiment egy csajnak, pedig soha semmi oka nem volt rá, egyszerüen csak beszélgettünk,de azt mondta ismeri a csajt és egy ribi.

Én hagytam,hogy cibálják egymást, ha megütöm valamelyiket véletlen akkor én leszek a szemétlada, szóval jobb ez így..

Nekem nem jó érzés,kifejezetten kellemetlen.

Pár hónapra rá külön mentünk, nem szabad ilyen bolondokkal kezdeni.

2021. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem volt ilyen, de egyáltalán nem tetszene.
2021. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem fix hogy imponál ez egy pasinál, hogy 2 nő érte ennyire meg veszett. Hiszen melyik pasinak ez ne tetszene?
2021. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon proli, primitív dolognak tartom, ha nők idáig alacsonyodnak, egyáltalán nem tetszene
2021. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!