Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is ilyen, mitől van ez?

Más is ilyen, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Pl ha kell tanuljak akkor egész nap feszült vagyok, nem megyek sehova nem csinálok semmit, de azért halogatom a tanulást, és van olyan is hogy nem tanulok...

Hogy osszam be az időm, és tanuljak?


2021. ápr. 24. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős.


Nahm, megnézek még egy részt, aztán tanulok. Ohh, megéheztem, eszek egyet, aztán tanulok, ohh, tele a poci, elszivok egy cigit, meg kávé. Ohh, nah, mindjárt nekiállok, csak megnézek még egy részt. És benne vagyok az ördögi körben:D

2021. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, valamint mindent ilyen nagy lehetetlen dolognak fogok fel xD

Lehet megtudnám csinálni simán, de nem is akarok időt eltölteni vele:c

2021. ápr. 24. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nagyon nagy motiváció kell.

Én általában találok kifogást, hogy miért nem ültem le. Mostanában szoktam arra, hogy minden nap egy órát rászánok. Mindig egy fix órát, amikor tényleg csak a tanulnivalómmal foglalkozok (lassan vizsga lesz, szóval igencsak szükségem van rá).

Esetleg próbálj meg keresni valakit melléd, aki veled tanul. Amíg záródolgozatot készítettünk, akkor az osztálytársaimmal mindig egy megadott időben online összeültünk, hogy közösen diskurálva, egymást segítve tanuljunk és dolgozzunk.

2021. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ismerős lol nekem ezek váltak be

-esetleg tanulás közben rakj be valami zenét (gépről) nyugtatásképpen és csak arra gondolj hogy most tanulnod kéne.

-legyen nálad víz+ rágcsálnivaló ha éhes/szomjas lettél.

-tanulj 0,5-1órát utána egy 15-20percet pihenj.

-telefonod semmiféleképpen ne legyen a közeledben.

-online oktatások miatt gyakrabban menj ki a szabadban úgyis szép az idő:D

(séta, sport)

2021. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok :)

#4-es: Nekem pont a kaja az ördögöm. Addig amíg mindig van mit rágcsálnom, sose tudtam megfelelően koncentrálni :D

Mondjuk lehet másnak beváll, de engem speciel nagyon hátráltatott

2021. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én asmr-t hallgattam mikor a szakdogámat írtam, és mindig volt kéznél innivaló. enni nem ettem, gyomorgörcsöm volt a stressztől
2021. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!