Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha úgy érzem hogy...

Mit tegyek ha úgy érzem hogy nem birok elviselni senkit?

Figyelt kérdés
Csak egyedül szeretnék lakni(sajnos nem lehet nem akarom rész.)Mindenki zavar hogyha a tesóm átjön hozzánk olyankor megőrülök nem szeretem ha itt van de nem akarom megbántani,veszekedni.Ha erről akarok beszélgetni senkit nem érdekel nem halgatnak úgy meg jól esne csak erről beszélni valakivel. De ha meg is halgatnának nem nagyon tudnának mit csinálni de már egyszerűen nem bírom csak arra vágyok hogy egyedül tudjak élni végre. Mit tegyek mi a magoldásnem birok senkit elviselni de atól még szeretem őket csak nem tudom mi lehet a baj

2021. ápr. 24. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy terapeuta szívesen meghallgatna. Neki kellene elmondanod, nem azoknak, akikkel nem jösz ki (a rokonaidra célzok). Javaslom, fordíts nagyobb energiát a felnövésbe, h anyagilag független légy, és sajár egzisztenciád/lakésod legyen.
2021. ápr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!