Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kétszínű emberek miért...

A kétszínű emberek miért duzzognak magukban és vagdalóznak ha szembesítést kapnak?

Figyelt kérdés
Van valaki a munka környezetemben aki ilyen.Felettes az illető. Ha rákérdezek valamire nem szól, nagyon kitérő választ ad.Múltkor ő próbált valamit tenni ellenem mondván amit pár mondtam az új kollégának, hogy csináljon meg nem jó és elkell dobni ami elő lett készítve.Erre rákérdeztem akkor ha rájöttek előző nsp,hogy nem jó miért nem dobták el a kollégák délután.Erre vágott egy arcot,megvonta a vállát és azt mondta nem tudja.Mivel ez nem is volt igaz,ő tálalta ki,feltételezem.Úgy állította be a kolléga mondta ezt,az illető egyébként nem ért semmihez.Ezután valaki a kliensek közül szóvá tett valamit,hogy előző nap a kolléga nem vett figyelembe egy papírt.Mondtam utána a felettesnek,hogy a kolléga nem figyelése,hibája miatt nekem kellett litániát végig hallgatnom a klienstől.Ő szólt nekem valamiért ami nem volt igaz én meg olyanért ami igaz...utána láttam fortyog magában meg vagdalòzik.

2021. ápr. 25. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlik a gyűlölködés, csak a fájdalom marad.
2021. ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!