Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdekelne, hogy megbánta a...

Érdekelne, hogy megbánta a tettes, segítene valaki, angol cikk videóval?

Figyelt kérdés

Ha jól értem az interjúban(vagyis nem tudom a pontos "műfaját" így médián belül)először találkoznak a "baleset",vagyis inkább bűntény résztevevő.

A frufrus nőt 17évesen arcon lőtték.

És ha jól értem, a fekete nő a tettes.

Valaki leírná nekem,miket mondtak egymásnak

:)

Nem látom a tettes arcán,hogy igazán sajnálná,megbánta e.

[link]


Köszönöm előre is



#áldozat #megbánás #szembesítés #Külföldi bűntény #öröknyom
2017. jún. 1. 21:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Mintha nem érezné a súlyát 10 vagy 20év után se.
2017. jún. 1. 21:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval:


a feka csaj többször elmondja, hogy nagyon sajnálja, ő tényleg megbánta, és nem célzott szándékosan az arcára a shotgun-nal. Azt állítja, hogy Isten megbocsát, illetve hogy ő is megbocsátott magának ezért, mert ez kell a továbblépéshez, ez kellett neki, hogy ne vessze el az eszét a bűncselekmény ránehezedő súlyától.


A fehér csaj elmondta, hogy tönkretette az egész életét, ami a támadás óta műtétek sorozatából áll. A gyerekeit nem tudja nyugodtan nevelni, mert állandóan gúnyolják, alig tud kimenni az utcára, a gyerekek osztálytársai szörnynek nevezik. A nő állítja, hogy szándékosan az arcába tartották a puskát.


A mellékes cikkből kiderül, hogy a fekete csaj felbújtásra követte el a rablást.

2017. jún. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!