Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, aki így van ezzel?

Van más is, aki így van ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval szoktam olyan videókat nézni vagy zenéket hallgatni, amik szarok. Tudom róluk, hogy szarok, de valahogy mégis jó hallgatni/nézni őket. Például néha megnézem az Édes életből Győzikének néhány jelenetét. Vagy nemrég beszerezetem egy Sláger Tibó CD-t és azt is hallgatom. Ilyenekre kell gondolni.

Nem tartom magam hülyének. Sőt, a környezetem azt mondja, hogy okos vagyok. Csak egy állítólag okos embertől nem pont ezt várnánk. Szoktam amúgy „normális” zenéket is hallgatni, meg „normális” videókat is nézni, de valamiért ezeket a gagyikat is. Többnyire normálisnak tartom magam.

Más is van ezzel így? Vagy ez gáz?

Én nem tartom cikinek és nem is tervezek változtatni ezen a szokásomon, csak kíváncsiságból kérdezem.



2021. ápr. 25. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hallgatsz, amit csak akarsz.


Ha van fülesed, vagy nem bömbölteted hangosan a zenét, akkor senkit nem zavar. :)

2021. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi jó zene van, miért hallgatnék rosszat? Az mondjuk előfordul, hogy megtetszik olyan zene, ami egyébként nem a stílusom, és azt hallgatom.
2021. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En ertem, mire gondolsz. Klasszikus zene, alternativ, metal stb utan hangulatokat, erzeseket keresek, filmet rendezek a fejemben, mas emberek eletebe bujok. Akar totalis trasht is hallgatok. Volt, hogy egy forgatokonyv volt a fejemben, es a filinghez Bodi Guszti es Zambo Jimmy kellett. Ha a hozzakepzelt jeleneteket meg tudtam volna mutatni masoknak, megertettek volna.

Ez egy trip nekem.

2021. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!