Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez depresszió? Hogy kell...

Ez depresszió? Hogy kell ebből kijönni ?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, és mindent elengedtem az életben azt vettem észre...

Beletörődtem hogy nem olyan vagyok mint a többiek, vagy egy betegségem is, szorongok, és csak vagyok. Egy ideig volt valamennyi energiám, és kedvem 1-2 személy miatt, de azokat is ellöktem magamtól, akaratom ellenére. Nem érdekel semmi, nem is tanulok, nem csinálok semmit, valamikor eszem, valamikor nem... Anyám sokadik kérésére kivergődöm az ágyból, a gép elé xD

Ennyi. Mindent elengedtem, felesleges stresszelni jobban magam ezzel... Sokan ajánlották a mozgást, hát az sem segített.


2021. ápr. 25. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Orvosnál voltál?
2021. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Legyél gyk-troll.
2021. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
A trollkodás a gyk-n tényleg segít. Jó kis terápia.
2021. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Figy nyilván nem fogod életed végéig így érezni magad. Tegyél azért hogy később azzal tudj foglalkozni amit szeretsz, hogyha nincs ilyen akkor pedig válassz valamilyen piacképes vonalat. Tanulj és szard le mit érzel, csak tegyél a jövődért. Néhány év múlva meg fogod magadnak köszönni
2021. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz csinálni? Miben vagy jó? Adok én neked feladatot ha azt várod el. XD
2021. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!