Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyen több önbizalmam,...

Hogy legyen több önbizalmam, és ne legyek félénk srác? 20/F

Figyelt kérdés

Alapjában mérgező szülő környezetben nőttem fel, az anyukám teljesen letaposta az önbecsülésem, semmi nem volt jó neki, teljesen egy szótlan srác lettem aki nem mer visszaszólni, és hiába vannak kisebb nagyobb sikereim semelyiket nem tudom értékelni, teljesen maximalista anyám van akikenk soha nem volt semmi jó és nem is vagyok büszke magamra szinte bármit érek el mert úgy vagyok vele ez már sikerült másnak is. Most kezdtem el a doglozni a kollégáim viszont nagyon bírnak, nem beszélek sokat Viszont nagyon jól végzem a munkám de azért látszik rajtam sokszor hogy bizonytalan vagyok, nem merek szólni inkább elvagyok.

Ha minden jól megy sikerül az ősszel elköltöznöm szerintem az nagyba sikerül hogy végre hozhassak önálló döntéseket , viszont mivel egyedül leszek lesz bennem félénkség egyedül a nagyvárosban nem leszek magabiztos az is tuti 🙄 de az ismerkedés is nehezen megy így, nem tudom mit tegyek hogy jobban értékeljem magam és ne egy csendes fiúként nézzenek rám hogy nyàmnyila meg ilyenek, mert általános suliba ilyen jófej tanáraim voltak akik ilyen jelzőkkel illettek 🙃


2021. ápr. 26. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Én az összes videóit meghallgattam és az változtatta meg az életem hogy olyan dolgok is elhallatszódnak benne amiről nem is tudtam volna ha nem hallom! Szerintem kezd teljesen az elejétől mert úgy biztos hogy egyszer rá találsz olyan mondatokra amit mint ha neked szánt volna az élet! Sok szerencsét!
2021. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp megnézem, nagyon köszönöm ! 🙏
2021. ápr. 26. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer az (ön)bizalom növelésére az edzés! Nem tudom, nem is tudok és nem is hiszem hogy létezik jobb önbizalom növelő mint az edzés!
2021. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy találj rá ön magadra és a saját nyugtodra amit csak a teljes csenddel érhetsz el! Vannak ilyen állapotok, a valóságban ezt meditációnak nevezik és nem kötelező összefonni hozzá a lábad! Engem nagyon zavartak és zavar is ha sok embert látok mert a tanulás, a fejlődés és mindenféle lelki és negatív kérdést vonzanak magukkal amit nem szeretek, így fogtam magam és lementem az erdőbe jó mélyre sétálni! Azt vettem észre hogy a negatív emberek tudatátol való távollét minden jó dolognak az alapja! Szerintem a jó mély erdei túra vagy kirándulás, séta egyedül az egyik legjobb és leghatékonyabb pozitív feltöltődési hely amit valaha is tapasztaltam!
2021. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!